Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik tömegnövelőt vegyem?

Morekamion kérdése:

Melyik tömegnövelőt vegyem?

Figyelt kérdés

Üdv csoport tagok!!!!!


26F/184cm/71kg


Nagyon nehezen tudok hízni, étvágyammal nincs probléma, nem vagyok válogatós típus szinte mindennap húst hússal eszek de mégse tudok hízni


Nem jön rám egy 1kg se és ez nekem nagyon zavaró!

Lehetséges ez a súly sok embernél ideális de nekem zavaró nagyon mindenképp szeretnék hízni



Zöld JUMBO ról azt halottam elég jó eredményt lehet el érni vele, vásárlás előtt szeretnék néhány tippet kapni melyik is legyen az a tömegnövelő amelyiktől eredényesen lehet hízni


Szívesen fogadom a tippeket ajánlatokat

Szerintetek Melyik től lehetne a legtöbbet hízni???



Válaszokat előre is köszönöm!!!



2021. ápr. 13. 10:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Egyiket se. A fehérjetartalmán kívül túlárazott cukor mindegyik, nincs bennük "tömegnövelő varázslat". Plusz gondolom inkább izmot növelnél, nem zsíros szeretnél lenni. Ha mindenképpen akarsz valami tápkieget, akkor sima tejsavó fehérje, de az is csak akkor kell, ha rendes kajából nehezen viszel be elég fehérjét (vagy szimplán nem akarsz rendes kajából bevinni annyit).


Ha nincs probléma az étvágyaddal, akkor nagyon egyszerű a dolog: egyél többet. Sokat eszel és mégse hízol? Egyél még többet!

Ha 3 kanál rizst ettél, akkor most egyél 5 kanállal. Ha a rántotta mellé 1 szelet kenyeret ettél, most egyél 2 szeletet, meg 2-vel több tojást. Olajos magvak, mogyoróvajas szendvics. Egyszerűen csak több kalóriát kell bevinni a szervezetedbe.

2021. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se! Egyél többet!
2021. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. ápr. 13. 10:47
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
Nekem a Biotech Hyper Mass bevált. Jogos amiket itt írnak de nekem hozta a kilókat, viszonylag jó minőségben. Olcsóbb is mint a Scitec-esek.
2021. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőre hallgass! Anno én is rengeteget költöttem étrend kiegészítőkre. De egy jó minőségű fehérje ilyen 15.000 ft. Abból veszek egy havi adag marha, illetve csirkehúst. Ugyan ez tömegnövelőnél is, csak nem üres kalóriát viszel be, hanem vitamin/ásványi anyagokban gazdag étel. A normális étel mindig is győzni fog az étrend kiegészítőkkel szemben.
2021. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél tömegnövelőt! A tömegnövelő porok egyik fele egy szétcukrozott, egészségtelen kaki, a másik fele pedig szimplán értéktelen.

Lehet, hogy pont azért nem tömegesedsz, mert húst hússal eszel, és nem viszel be elég szénhdrátot. A magas fehérje nulla szénhidráttal kombinálva pont kifejezetten szálkásításnál jön jól, tömegelésnél egészen magasra fel lehet tolni a napi szénhidrátbevitelt. Ezt tanácsolom neked. Ne húst hússal egyél, hanem rizst bulgurral, bulgurt krumplival, krumplit kuszkusszal és ezek mellé mehet a hús rendesen, amennyi a lefedi a napi fehérje adagod. Ha szükséges, akkor vehetsz egy fehérje port táplálékkiegészítőként, vagy akár kreatin-monohidrátot, ha úgy van, de ez nem törvényszerű.


Fontos, hogy ha megemeled a napi szénhidrátbeviteledet, akkor azt ne csokitortából és mirelit pizzából fedezd, hanem egészséges, alacsony glikémiás indexű, lassan felszívódó alapanyagokkal.

2021. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%
Miért lettem lepontozva ? Nem azt mondtam hogy jobb a Hyper Mass mint bármi, csak hogy nekem hasznos volt. Ha megnézed abban szinte cukor sincs.
2021. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem pontoztalak le, mert nem szoktam senkit, de azért napi kétszer 5 gramm cukor, plusz 80 gramm gyorsan felszívódó, magas glikémiás indexű szénhidrát csak ebből a porból, az nem éppen a legegészségesebb.

Tömeget növelni egy kiegyensúlyzott, megtervezett, tudatos, egyénre szabott diétával lehet, minőségi alapanyagokból építkezve, lassan felszívódó szénhidrátokra támaszkodva.

2021. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
7: a maltodextrin max papíron nem cukor, amúgy kb ugyanolyan gyorsan szívódik fel, mint a cukor. Értelmetlen ilyet írni, hogy neked bevált, mert persze hogy hízol tőle, hiszen plusz kalória. De attól még túlárazott és egészségtelen.
2021. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez rendben is van,amit írtok.Most erjünk ät a másik oldalra is.

Milyen edzésterv szerint edzzel.

Az se mind1.

Mert hiába eszel húst hússal,ha tuledzed magad.Nem fogsz fejlõdni.

2021. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!