Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik tömegnövelőt vegyem?

Morekamion kérdése:

Melyik tömegnövelőt vegyem?

Figyelt kérdés

Üdv csoport tagok!!!!!


26F/184cm/71kg


Nagyon nehezen tudok hízni, étvágyammal nincs probléma, nem vagyok válogatós típus szinte mindennap húst hússal eszek de mégse tudok hízni


Nem jön rám egy 1kg se és ez nekem nagyon zavaró!

Lehetséges ez a súly sok embernél ideális de nekem zavaró nagyon mindenképp szeretnék hízni



Zöld JUMBO ról azt halottam elég jó eredményt lehet el érni vele, vásárlás előtt szeretnék néhány tippet kapni melyik is legyen az a tömegnövelő amelyiktől eredényesen lehet hízni


Szívesen fogadom a tippeket ajánlatokat

Szerintetek Melyik től lehetne a legtöbbet hízni???



Válaszokat előre is köszönöm!!!



2021. ápr. 13. 10:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát de nem full zsírba nőttem tőle, hozott izmot bőven.
2021. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
11: Bocs, de miért kell magyarázni a hülyeséget? Nem a tömegnövelő hozta az izmot, hanem a bevitt fehérje, kalória és az edzés... Senki se mondta, hogy felesleges volt vagy hogy csak és kizárólag zsírt fogsz felszedni vele. Egyszerűen túlárazott és egészségtelen a "tömegnövelő". Akkor már inkább egyél egy sütit vagy pár kekszet, jó minőségű csokit, még mindig jobban jársz és legalább finom is.
2021. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak trollkodik a 11-es. Nem tudok elképzelni olyan élőlényt, aki van annyira ostoba, hogy a gyors felszívódású szénhidrátokkal és tömény cukrokkal telenyomott tömegnövelő porok bárkinél is izomnövekedést okoz.
2021. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
44%
Kajám ugyanaz volt mint előtte, edzésem is. Naponta egy adaggal ittam. Nyílvan jött zsír is, de azért nagyrészt izom. Valószínűleg a kajám mellé ez adta meg nekem azt a "plusszt" ami kellet a gyarapodásról. Amúgy mikor megittam jól visszatöltött, adta az energiát. Valóban nem a legértelmesebb dolog a tömegnövelő de azért nem is rossz, legalábbis a hyper mass.
2021. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%
Az biztos hogy jobb mint a túlárazott cukros szarok.
2021. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg nem jobb.

Egy 4000 grammos HyperMass 14 ezer forint. 14 ezer forintból annyi zabpelyhet, rizst, burgonyát, durumtésztát, teljeskiörlésű lisztet, tojást, zöldséget és gyümölcsöt lehetne vásárolni, hogy belefulladsz. Ha ezek mellé még vennél egy kis csirkét, marhát vagy halat, akkor már meg is lenne a tömegnövelő étrend.

2021. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15: De még mindig nem érted, hogy ez ugyanúgy egy túlárazott cukros szar. Maltodextrin = cukor. Meg még mindig úgy beszélsz róla, mintha valami különleges tömegnövelő szérum lenne benne, hogy "visszatöltött", meg "adta az energiát" amikor megittad. Nyilván, mivel szénhidrát, cukor... Vegyél külön fehérjét meg kreatin monohidrátot, jobban jössz ki pénzzel is és a szervezetedet se bombázod 40gramm cukorral.
2021. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Dekaszuszi garantált kombó
2021. ápr. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Inkabb a hardcore abba nincs cukor es zabos. De ha szamit a penz inkabb csinalj zabkasat feherjevel, mogyorovajjal, banannal es edd kajak kozott. Persze ha nincs rendbe a kaja akkor nemer semmit.
2021. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező! Még akkor is jobban jársz, ha a tömegnövelő porra szánt pénzből veszel annyi brokkolit, paprikát, paradicsomot, babot, lencsét, joghurtot, kölest, hajdinát, banánt, rizst, zabot, amennyi kijön a lóvéból, és elkezded őket zabálni.

Még az is egészségesebb és hatékonyabb, ha a felsorolt alapanyagokból készítesz magadnak ételeket, és rendszertelenül, étrendet nem tartva elkezded azokat tömni magadba. Nem jó, ha nincs rendszer az étkezésedben, és nincs megtervezve a diétád, de inkább ezt told, mint a HyperMasst. Tapasztalatból mondom, én is toltam. Egy hónap alatt nagyobb tömeg jött a szénhidrátdús ételekből, mint a HyperMassból három hónap alatt.

2021. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!