Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőknek milyen fajta proteint...

Nőknek milyen fajta proteint ajánlotok?

Figyelt kérdés
Súlyzós edzést végzek, a fenék és comb formálás lenne a fő célom. 45 kg-ról indultam, most tartok 48kg-nál(167cm.) 50-51kg lenne a cél, és szeretnék valamit, ami segít a célom elérêsêhez. Étkezêsemre természetesen figyelek!

2021. ápr. 14. 17:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Van egy pici êtkezési zavarom, szóval kellene az a kis plusz, úgy érzem. A hangsúly pedig azon lett volna, hogy milyen márkájú készítményt ajánlotok, mi vált be. Nem az hogy Jaj én NŐ vagyok. :)
2021. ápr. 15. 07:45
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor mondjuk azt kellene kérdezned???


Kinek milyen fehérjepor vált be?

Milyen márkájú fehérjeport ajánlanátok?

Mi a véleményetek az xy fehérjeporról?


Csak röpke 3 tipp a kérdésedre, amiben nem szerepel hogy nő vagy, és arra megy ki a kérdés, amit tényleg kérdezni akartál. Konkrétan te emelted ki hogy NŐ-nek való fehérje, szóval nem kell felháborodnod ha nem tudsz kérdezni.

2021. ápr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#10 mi a neve?
2021. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
MERT nők válaszát vártam elsősorban. Hogy nőknek mi vált be :)
2021. ápr. 15. 08:58
 15/19 anonim ***** válasza:

15#

Kár.Mert nincs jelentösége,hogy nö vagy.Én férfi vagyok,és a proteinszintézis,az izomnövelés,táplálkozas ugyanaz mint neked.Csak a mennyisegbeli különbségek vannak.

Viszont nem ez volt a kérdés.

Tejsavót ajánlok.Azzal ki tudod pótolni.Vegyel egy középkategórias arfekvesüt,mindegy milyet.

Jelentős különbségeket nem tapasztalhatsz.Hisz akkor mindenki csak azt a 2,3 márkájút venné.Esetleg szempont lehet az íze.

2021. ápr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha elsősorban nők válaszát várod, akkor ezt leírhattad volna a kérdésleírásban is. Akkor talán most nem lennne 16 komment,ami azt próbálja megfejteni, hogy egyáltalán mire vagy kíváncsi.
2021. ápr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ismétlem, nem a mi hibánk hogy nem tudod megfogalmazni a kérdésed.
2021. ápr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#11 anorexia?
2021. ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is jelentem. Én férfiként sosem fogom megérteni és tolerálni a szándékosan nőket sért, primitív hozzászólásokat.
2021. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!