Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a bicepszem elérte a kellő...

Ha a bicepszem elérte a kellő nagyságot, akkor arra már nem kell edzeni?

Figyelt kérdés
Tehát ha bicepszem már megfelelő, akkor kihagyhatom és edzhetek helyette másra?

2021. ápr. 16. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Azután is edzeni kell rá, hogy szinten tartsd a méretét, formáját.
2021. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésből, de mégis mi volt az a méret amit kitűztél magadnak, csak mert ha ennyire nem értesz hozzá, akkor nem edzhetsz túl régóta.


Egyébként más izomcsoportot nem edzettél eddig vagy mi az hogy akkor most edzhetsz-e helyette másra?

2021. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kevés az időm ezért arra edztem még csak ami fontos. Bicepsz has meg váll minden nap. Csak a bicepszem már elég nem látom értelmét nagyobbra ezért jöhetne helyette tricepsz.
2021. ápr. 16. 14:22
 4/15 anonim ***** válasza:

A kettőt együtt kell edzeni, hogy arányos legyen a karod.

Mekkora a karod most?

2021. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Ez így egy elég rossz felfogás.


Egyrészt, az izom nem edzés közben fejlődik, hanem amikor pihensz. Ha mindennap edzel, ezt vonod meg tőle, hogy rendesen tudjon regenerálódni.


Másrészt, nincs olyan, hogy egyik izomcsoport fontosabb mint a másik. Ha esztétikusan szeretnél kinézni, akkor nem csak 1-2 izomcsoportra kell edzeni.


Harmadrészt, ha abbahagyod a bicepszed edzését akkor szépen vissza fog fejlődni.

2021. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kinek van ideje mindre 2 munka mellett. Próbáltam azt edzeni ami amúgy is látszik. De akkor mi értelme rá edzeni ha visszafejlődik?
2021. ápr. 16. 16:35
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Annak aki nem mindennap ugyanazt az izomcsoportot edzi, a mennyiség nem egyenlő a minőséggel.


Másrészt nem tudom, mennyi ideje edzhetsz, de ha azzal sem vagy tisztában, hogy egy izom, ha nincsen terhelve elkezd visszafejlődni, akkor ajánlom, hogy olvass utána a dolgoknak, mielőtt valami sérülés lesz a vége.


Mellesleg a hátad nem látszik, a tricepszed nem látszik, a melled nem látszik?

2021. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Enni minek eszel? Úgyis újra megéhezel.
2021. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Lehet így is. Én a jobb oldalamat edzettem 4 évig. Most a másikat.

Ismerek olyat is, aki lentről felfelé halad. Vádli láb megvan. Most alsóhasazik.

2021. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azután is edzeni kell rá, hogy szinten tartsd a méretét, formáját.
2021. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!