Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mik a tapasztalataitok Tari...

Mik a tapasztalataitok Tari Ádám illetve Borszéki Péter (három harmad) szolgáltatásairól?

Figyelt kérdés
Gondolok az étrendre, és az edzéstervre. Vett már valaki tőlük ilyet? Mennyire van szeméylre szabva? Megéri?

2021. máj. 7. 18:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tarival én se voltam megelégedve. Vettem egy szálkásító étrendet és edzéstervet kezdőként (tudom hülye voltam), nem volt semmi extra főleg nem az edzésterv, az étrend jól jött azért. Működött persze, de aztán mikor lement a 6 hét átakartam térni tömegnövelésre, de ő ragaszkodott a 12 hetes szálkásításhoz még ... Nem nagyon akartunk düllőre jutni szóval elköszöntem tőle. Az étrendjei nem rosszak, de ennyi pénzt közel sem ér meg:D
2021. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!