Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mik a tapasztalataitok Tari...

Mik a tapasztalataitok Tari Ádám illetve Borszéki Péter (három harmad) szolgáltatásairól?

Figyelt kérdés
Gondolok az étrendre, és az edzéstervre. Vett már valaki tőlük ilyet? Mennyire van szeméylre szabva? Megéri?

2021. máj. 7. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt volt egy pár kérdés amit eddig észre vettem, hogy Tari ne szab személyre csak neten található dolgokat küld el pénzért.


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__111..

2021. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Értelmét nem látom.


Ezek a ma divatos 75 kg-os youtuber fittnes guruk pont erre építenek, hogy az emberek nagy része még arra is életképtelen, hogy beírja a google azt, hogy "szálkásító étrend" "tömegnövelő étred" vagy keressen builderen egy kész edzéstervet a számára megfelelő bontásban.


Arról nem is beszélve, hogy milyen árakon dolgoznak.


Tari nem igazán szabja konkrétan személyre a kaja tervet, legalábbis itt jópáran ezt írták. Videókban is vannak tárgyi tévedései.

Három harmados srác ELVLILEG jobban személyre szabja.


De szerintem aki ennyire vakon van a témában, hogy edzés és/vagy étrendet rendeljen neten valakitől, az még csak hobbysportolónak sem nevezhető, hanem full kezdő. Szerintem amíg valakinek nincsenek "komolyabb" ambíciói ebben a sportban hanem alapvetően hobby gyúrós (pláne kezdő) addig egy netes mintaétrend tökéletesen elég, builderen testtömeghez mérten vannak az étrendek megírva, nagyon hülyének kell lenni hogy mellényúljon vele az ember.


Aztán ha nagyon akarnék akkor kitérhetnék arra is, hogy nem vennék sem edzéstervet, sem étrendet olyantól akinek nincs egyrészt szemmel látható eredménye, másrészt nem ért el valamit a "szakmában". No offense, de a három harmados srác úgy össze van szottyadva lassan mint aki kb nem is sportol.

Persze tudom neki van ez a mániája, hogy nem az számít, hanem a tudást a fejében. Na feltételezem hogy aki kinéz valahogy annak is megvan a tudás a fejében, illetve ott van továbbra is a google.

2021. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiket ezek tanácsolnak pénzért, azt google-ben is megtalálod
2021. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen felesleges erre költeni. Tényleg semmit nem fognak mondani, amit te ne tudnál megtanulni a neten.


#2

A kommented eleje teljesen legit, egyetértek mindennel. Azzal viszont nem értek egyet, hogy a külső ennyit számít. Egy öreg, vézna táplálkozáskutató sokszor jóval többet tud a témáról, mint a profi testépítők. :)

2021. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

4/4 anonim


Persze. Ez így van. De jelenesetben nem beszélünk táplálkozáskutatókról, hanem testépítőkről :D Ha úgy mutatkoztak volna be, hogy XY vagyok, itt meg itt végeztem, ezekben a kutatásokban vettem részt az megint más. Itt szó nincs erről.


Számomra egy testépítő véleménye akkor lesz releváns, hogy ha tud felmutatni egy értékelhető formát és/vagy vannak eredményei. A forma alatt nem azt értem hogy kötelező bekokszolni. De pl Borszéki formája már közelebb áll egy akármilyen más sportot űző emberéhez (pl vízilabda) mint konkrét testépítőjéhez mindezt úgy, hogy életvitel szerű nála az edzés, van mit a tejbe aprítani, és szponzorált.

Számomra ha valaki egyszerűen nem tud jobb formát ilyen helyzetben hozni sőt! inkább visszafelé tántorog az számomra nem releváns annyira, hogy én fizessek neki étrend/edzéstervért.


Modnjuk nekem picit az is cinkes, hogy testépítéssel kapcsolatos videókban Dr. néven mutatkozik be, mintha a jogi diplomája releváns lenne az adott témában.



Az autómat sem viszem le a haverhoz aki sokat olvas autós témában, hanem viszem a szerelőmhöz aki 20 éve a szakmában van. Számomra értelmezhetetlen az, hogy valaki tudja a tuti edzésterveket, meg étrendeket, de ő saját maga nem képes eredményt felmutatni.

2021. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Értelek, nyilván az ilyen youtube guruk a lustákon és a hülyéken tudnak sokat keresni. :)
2021. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5: egy nagyobb izomtömeg felépítése időbe kerül, ennél jobban nem sokan fognak kinézni 25 évesen naturálon. Ettől függetlenül a tudása még rendben lehet valakinek. De ja ez a doktoros beköszönés nekem sem szimpi.
2021. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem védem a Tarit de azért vicces hogy sokan lehordják meg okoskodnak de közben fele annyira se néznek ki mint ő. Tipikus amikor a hülye gyerek mindent tud a kajáról, tápkiegről, edzésről ELMÉLETBEN kinézetben meg még azt se mondanád meg róla hogy eddz.
2021. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem a szakértelméről volt a kérdés, hanem hogy amiért fizetsz neki, azt ingyen megtalálod a neten.
2021. máj. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Én lefikázom tarhát, de jobban is nézek ki nála, mégse futtatom magam. Semmilyen téren nem vagyunk egy szinten. Én eu bajnok vagyok a sportban, ő egy senki, én mérnök vagyok ő meg anyuci pici fia, max egy érettségivel, de lehet túlbecsültem.
2021. máj. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!