Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A férfiak miért nyögnek...

A férfiak miért nyögnek súlyemelés közben?

Figyelt kérdés
Eddig egyetlen nőt sem hallottam nyögéseket kiadni a konditeremben, sem mordulásokat vagy kiáltásokat, mindenki teszi a dolgát, max fújtat kicsit. Általában mindig valami kopasz egybenyakú "vállalkozó", aki hangokkal tudatja a környezetével, hogy ő most edz. Miért?

2021. máj. 8. 14:02
 1/9 George34 ***** válasza:
90%
Azért hogy ezt a kérdést fel tedd. 😂
2021. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem őket kérdezed? Amúgy szerintem azért, mert a nők általában kisebb súlyokkal edzenek. A férfiak meg nagyobbakkal, és meg is akarják mutatni, hogy ők milyen nagy súlyokat emelnek, akár erejük felett is. A nők szerintem ennyire nem akarják megerőltetni magukat. A nyögés meg szerintem nem abból ered, hogy fel akarja hívni magára a figyelmet, bár ki tudja, valakinél akár ez is lehet az ok.
2021. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Mert nehéz.
2021. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Azért mert MUSZÁJ!
2021. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
pontosan. mert ego lifterek
2021. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Aki nem tud válaszolni az nem edzett még igazán keményen! Én akkor szoktam ha már annyira de nem bírom, hogy muszáj hangot kiadnom így próbálom kompenzálni a hatalmas terhelést amivel a szervezetem épp küzd.
2021. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Ha komoly flowban vagy, dünnyögsz, mint egy magába szakadt jazzgitáros.
2021. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Hat en sok not is hallok ugyanugy. Marmint akik rendes sullyal edzenek.. nyilvan nem azok akik 5kgval edzenek es lerakjak mielott elfaradnanak
2021. máj. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
Azért, amiért a teniszező nők nyögnek.
2021. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!