Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomépítés és étkezés? Lehetsé...

Izomépítés és étkezés? Lehetséges ez így?

Figyelt kérdés
Régóta kardiózom már és kábé egy hónapja belekezdtem a súlyemelésbe is, még amatőr szinten és csak itthon kézi súlyzóval, illetve resistance band kiegészítővel, mivel a termek zárva vannak. Szeretnék izmot építeni, de egyszerűen esélytelen hogy én 1600-1800 kcalnál többet megegyek egy nap. Az edzés miatt meg ugye el is égetek naponta többszázat. A kérdés az volna, hogy ennyi kalória dacára, ha viszek be elég fehérjét és megfelelő szénhidrátokat ebben az 1600-1800 kcalban, akkor még tudok izmot építeni? Nem testépítő akarok lenni, csak formásodni. Próbálok figyelni az étkezésemre, reggelire jellemzően purpur kenyeret szoktam fogyasztani hozzáadott cukor mentes mogyoróvajjal, ebédre nagyon vegyes, de a cukrot mindenképp kerülöm, vacsorára pedig általában vagy light görög joghurt zabpehelymüzlivel és banánnal, vagy szintén purpur kenyérből valami szendvics kígyóuborkával + protein shake akármelyik esetben, ez edzés után közvetlen. Nasinak mandula, cukormentes étcsoki, alma és hasonlók a nap folyamán. 18/L, 166cm/56kg

2021. ápr. 17. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hiába a sok fehérje, nem azon fog múlni. Valamennyi kalóriatöblet kell azért hozzá, anélkül csak a nagyon kezdők tudnak egy minimális izmot felpakolni. Hogy az 1600-1800 elég-e neked, azt senki nem tudja megmondani, próbáld ki.
2021. ápr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Probald ki. Hiaba mond barki barmit, mindenkinek mas valik be.
2021. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szépen lassan vidd fel a kalóriáid, én is eleinte 3 zsemlés szendvicset ettem kb egy nap, és hirtelen 3k-t ettem tömegelésnél. Első napokon majdnem hánytam, de egy hét után már rutin volt
2021. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem azzal azért nem győztél meg, hogy nem tudsz többet bevinni. Egy szintre fel tudsz jutni ezzel így, de én probalnek mindig 1800on lenni mert az esetedben az a 200kcal különbség nem kicsi, ha 1800megy akkor mehet a kardió ha 1600 akkor ne. De ez a nem tudok többet enni, ezt nem igen hiszem, 45 kilos exem bevagott ebedre majd 1000 kalóriát (hús rizs zöldség) reggelire is volt pár száz meg vacsorara is bőven és o 156cm volt, mindezt úgy, hogy nem edzett nem kardiozott, de meg mozogni sem nagyon mozgott, mondta is, ha elkezdene akkor tobbet enne.
2021. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!