Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt ti milyen testalkatnak...

Ezt ti milyen testalkatnak mondanátok? Mit kéne csinálnom, hogy jobban nézzek ki?

Figyelt kérdés
176 cm/ 76 kg 16 éves fiú

2021. máj. 11. 14:39
 1/10 A kérdező kommentje:
2021. máj. 11. 14:39
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

remélem nem ilyen ektomorf baromságra gondolsz?

no de komolyan

kicsit elhízott, nulla mellkas, vállak is hiányosak, gondolom a hát is bár az nem látszik.


a megoldás, hogy edzel és oda figyelsz az étkezésre.

2021. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
öh, ötletem sincs miről beszélsz :D nem tudom mi az a ektomorf, de azért köszi xD
2021. máj. 11. 15:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "milyen testalkatnak" mondanánk? fedett vagy, zsíros vagy, husis vagy, ami negatív. Erős és masszív csontozatúnak tűnsz, ami pozitív.


Szerinted mit kell csinálnod, hogy jobban nézzél ki? De most komolyan, szerinted mit kell csinálnija egy embernek, aki kinéz valahogy, amin szeretne változtatni? Hát talán edzeni és diétázni, nem?

Troll vagy? Vagy magadtól nem jutott eszedbe ez az opció? Ha kikötődik a cipőfűződ, akkor tudod mit kell csinálni, ugye? Nyugtass meg, hogy igen!


Mivel tőled túl sok minden nem várható el, ezért szükséged lenne egy hozzá értő személyre, aki összeállít neked egy megfelelő edzéstervet és egy kiegyensúlyozott étrendet! Ha ez a két dolog megvan, akkor lesz majd változás is.

2021. máj. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan semmilyen. De ha elkezdesz mozogni és tudatosan táplálkozni, rövid idő alatt látványos eredményt érhetsz el.
2021. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. Szerintem szexi.
2021. máj. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
B+ nem unod még?
2021. máj. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Hogy jobban nézz ki?Ez ugy hangzott mintha most jól néznél ki,de te mégjobban akarsz kinézni.

Szerintem sehogy sem nézel ki.

Átlagos 16 éves mekis dobozokkal körberakott pc előtt ülő vékony gyerek vagy.


Edzeni kéne.


Keress egy kezdőprogramot és fogj neki.

2021. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Atlagoanak. Gyurjal es nezz utana h kene kajalni
2021. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Fújjj de csúnya tested van ilyen fiatalon
2021. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!