Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Véleményt szeretnék kérni,...

Véleményt szeretnék kérni, hogy szerintetek jó-e ez a forma és csak így tovább, vagy valamin javítanom kellene? (Arányokra gondolok)

Figyelt kérdés

Szerintetek 1-1,5 év edzés után szteroid nélkül jó ez a forma vagy túl vékony? Tudni kell rólam, hogy refluxom van, szóval nem tudok annyit enni amennyit szeretnék. Illetve arányok milyenek? 80 kg vagyok a képeken. (A fehér foltok azok fogkrém mert sok volt a pattanás)


[link]

[link]

[link]



2021. márc. 30. 21:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
78%
Korrekt. Esztetikus. Labad is fasza. Igy tovabb.
2021. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
6%
A középső képen elég furcsa ott lent az a kék csomag, de a lábad tetszik.
2021. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez tényleg cucc nélkül érted el, akkor nagyon jó a forma
2021. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon jó, főleg hogy a pattanásokból kiindulva alig lehetsz több 20 évesnél :) Csak így tovább.
2021. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
85%
Az 1-1.5 év cucc nélküli részt nem igazán hiszem el, de amúgy nagyjából jónak tűnik a forma. Én a lábat pont egy kicsit gyenge pontnak érzem a mell/vállhoz képest.
2021. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
83%
A forma nagyon durva ha naturál,másesetben is jó de nem olyan elképesztő.Amúgy meg lehetelőleg ne álló fsszal fényképezkedj már ha lehetséges(hacsak nem a meleg társkeresős profilkép lesz)mert erre valahogy nem voltam kíváncsi evés közben
2021. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
6# akkor ennyi erovel ne menj strandolni :D
2021. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt és véleményezte a képeket.

Nem használok semmilyen cuccot mert refluxom van és amúgy sem használnék, hogy hiúságból tönkretegyem az egészségemet.


Utolsó válaszoló: Nem álló f@sszal fényképeztem magam, de nem is azon volt a hangsúly... (Szűk volt az a fecske rajtam) És kikérem magamnak, hogy melegnek gondolsz.


5-ÖS: Én pont a vállamat érzem laposnak és kicsinek

2021. márc. 30. 22:37
 9/69 anonim ***** válasza:
#6 ugyanez😅 engem is eléggé meglepett hogy pont álló cuccal fényképezte magát😅
2021. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nagyon szexi vagy. És végre egy pasi aki fecskét hord.
2021. márc. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!