Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudok lefogyni és...

Hogyan tudok lefogyni és kigyúrni magam?

Figyelt kérdés
Barátnőt akarok... gyorsan kéne

2021. máj. 12. 08:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán lesz barátnőd ha lefogysz és kigyúrod magad (bár egyik sem szükséges, van akinek tetszik ha egy srác macis, kövér). De ha meg is akarod tartani a párod akkor nem ez fog számítani hanem a személyiséged. Az meg láthatólag még nincs a helyén, mert ezt a lovat is fordítva ülöd meg. Miért kéne egy magabiztos, stabil személynek "gyorsan" barátnő? Ezek a dolgok nem testalkat kérdései. Ne csak a testeden akarj dolgozni.
2021. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyszerre sehogy. Vagy izmosítasz, vagy szálkásítasz
2021. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Pénzed legyen az fontosabb, nézd meg lölőbát milyen ribije lett, pedig nem gyúr😂
2021. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 $$$$$ ***** válasza:
10-es hát lenyegeben azert szakitott velem az utolso baratnom mert szinte sose értem ra. Abban a felevemben eleg sok óram volt. 9 targyam volt(mindenek elmelete es gyakoltata is volt) és volt 2 ami 3 óras a többi pedig 2 óras volt. Aztan meg mentem edzeni. Tehat konkretan el is ment a napom. Kb. heti 2 szer tudtunk talalkozni(az en hibam volt, lenyegeben csak az edzesre meg az egyetemre koncentraltam). És ő meg olyan lány volt aki minden nap szeretett volna talalkozni.
2021. máj. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kérdésre válaszolok, csak az utolsó bejegyzésedre. Szörnyű lehetett egy olyan lány, aki mindennap találkozni akart. Vagy ennyire féltékeny volt, hogy nem akart elengedni sehova sem, vagy nem tudott mit kezdeni a szabad idejével. Mind a kettő szörnyű. Az ilyen nőktől menekülni kell.
2021. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 $$$$$ ***** válasza:
100%
15-ös. Ha nem lennének ilyen zsufoltak a napjaim és lenne időm akkor nem lenne az szörnyü. Én is szerettem vele lenni. Ha több óra lenne egy napban én is szívesen talalkoztam volna vele minden nap.
2021. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyetemet elvégezted? Hidd el hosszabb távon így jártál jobban
2021. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!