Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem látok változást?

Miért nem látok változást?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, 182 cm, 72 kg, 16 % a testzsírszázalékom. Már edzem egy ideje, de semmi változás. Kajára annyira figyelek oda, hogy napi 5x egyek, leginkább csirkét, tojást, zabot és fehérjét edzés után. Azt mondják az elején lesz látható leginkább az izomnövekedés, de nálam mintha nem történne semmi. Egy hónapja elkezdtem személyi edzővel edzeni, hátha segít, de még mindig 0 változás. Nem vagyok se zsíros, se vékony. Ki akarok törni végre ebből az átlagos srác kinézetből. Valami tanács?

2021. máj. 13. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az h egy ideje? Az mennyi? Teremben edzettel vegig? Milyen felosztasba hany napokat napi mennyi plusz kcalbe vagy?
2021. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3-4 hónapja kb, teremben edzettem, de ha éppen nem jutottam el, otthon súlyzókkal és saját testsúllyal. Min. 3 napot edzem egy nap pihenéssel, de sokszor 4-5 is játszik ha az időm engedi. Kalória bevitelt nem számolok, lehet itt úszik el a dolog?
2021. máj. 13. 14:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha keves akkor nincs mibol izmot epiteni 🤷‍♂️ sot ha nagyon minusz meg az a keves izom is el tud egni. 3-4 honap meg nem olyan sok de mar vminek latszodni kene azert..
2021. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Ennyiből nem tudjuk megmondani, hogy mi a probléma. Vagy az edzésterv, vagy a diéta, vagy mindkettő.

Milyen személyi edzővel nyomod, ha erre az oldalra kell kérdést kiírnod? Nem azért fizetsz neki, hogy kommentelők oldják meg a problémát. Szerintem keress másik edzőt!

2021. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-4 honap az semmi, arra eleg hogy megismerkedj a mozgassal. kajat viszont szamolni es figyelni kell, es nem ugy, hogy azt nezed, hogy napi 5x egyel. Meg egy jo edzesterv sem artana.
2021. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert xar vagy
2021. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyél sok fehérjét
2021. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyet mondok, danabol
2021. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont azt a szart? Legalabb vmi normalis koxot ajanlj 😀 Bar egy kezdonek folosleges. Jopar evig... de anelkul is lehet izmos sportos format epiteni. Ami fent is tarthato.. nem csak par honapig
2021. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!