Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amatőr testépítéshez kell...

Amatőr testépítéshez kell súlyemelő cipő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék elkezdeni egészségesen étkezni és amatőr szinten itthon edzeni...


Fekvenyomó paddal és néhány súllyal, illetve saját testsúllyal is, például húzódzkodó álvánnyal.


Egyelőre nincsenek komoly céljaim, ha vennék a súlyemeléshez cipőt, akkor sem olyan drágát.

De azért olyat ami tényleg használ bizonyos technológiákat...


Azért gondolkodom csak ezen, mert a tartásom az elég rossz, görbe a hátam, meg lúdtalpam van és talán egy specifikusan erre gyártott cipő megnehezíti azt, hogy rontsak a helyzeten a súlyemeléssel...


Mit gondoltok?


Így megérné, vagy ezek inkább a profiknak vannak kitalálva?



2021. máj. 16. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Soha nem volt még olyan cipőm, azt se tudtam, hogy van ilyen, pedig már 10 éve edzek hobbi szinten.

Csak egy szimpla cipő van rajtam, amit esetleg már utcára nem veszek fel.

2021. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha van felesleges pénzed kidobni, mert más haszna nincsen.

A rossz tartást nem befolyásolja a lúdtalpat sem.

Ha erősíted a hátizmaidat és nyújtód a mellizmaidat az segít a rossz tartásban.

2021. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges
2021. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bizonyos szint elérése alatt szerintem alapvetően felesleges speciális (drágább) edzőcipők, övek stb. használata.


Egy mezei keménytalpas cipő elég lesz. Lényeg ne ilyen ma divatos légpárnás futócipőbe menj.

2021. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Sulyemelo cipot altalaba sulyemeleshez hasznalnak... Nem testepiteshez. Fekvenyomashoz meg huzockodashoz folosleges. Persze a testepitok is csinalnak alapgyakorlatokat.. Guggolashoz es felhuzashoz szokas foleg hasznalni. De ott is inkabb tornacipo vagy zokni az elterjedt. Nem ezen fog mulni h gorbe e a hatad
2021. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell súlyemelő cipő. Nekem van, de még súlyemeléshez sem mindig veszem fel.
2021. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Király László egy 15 ezer forintos Converse csukában készül a Mr. Olympiára. Ha neki nem kell súlyemelő cipő, akkor neked sem kell.

Én a teremfoci cipőket szoktam javasolni. Én is ilyen cipőben edzek 8 éve, és teljesen optimális. A súlyzózás, gépezés, csigázás mellett simán kényelmes futópadozáshoz, szobabiciklizéshez, lépcsőzéshez is, úgyhogy ezért is ajánlom. Erről az oldalról szoktam rendelni:

[link]

2021. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En csakis tornacsukaba edzek. Abba a legjobb guggolni, felhuzni, vadlizni stb
2021. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szükséges
2021. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!