Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy oldjam meg ezt a helyzetet?

Hogy oldjam meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

(Bocsánat, nem tudtam jobb kategóriát, lehetne egy futás része is a mozgás,sportnak)

Kamasz lány vagyok, (nem, nem 11 éves), eljárok futni minden nap, nagyon tele vagyok energiával, és a futás a legjobb módja, hogy levezessem. Viszonylag falunak nevezhető helyen lakom, van egy lepukkant sportpálya, viszont most csináltak oda futópályát. A helyzet, hogy eddig csak az utcánkat futottam oda-vissza, mert a szüleim nem veszik jó néven, ha csak azért rohangálok a busszal, hogy bemenjek a stadionba futni, elvinni sem visznek el, mert nem fér az idejükbe. Az utcán meg utálok futni a beton miatt. Nagyon szívesen eljárnék a futópályára, viszont van egy árva otthon a közelében, és valószínűleg oda járnak ki a legalja fiúk onnan. Elég agresszívak az otthonban lakók, már volt olyan eset, hogy egy 10 éves bicikliző kisfiuba belekötöttek, és leköpték, loptak is már, zajosak, kötekednek. Félek, hogyha egyedül futó lányként vagy 3 ilyen gyerek ott talál, akkor esetleg tovább mennek a leköpésnél (16-17 éves romák lakják legfőkébb), bár nem tudom, hogy egy-egy ilyen köpködős esettől tovább mennének e. Bár az is elég lenne, ha full egyedül lennék, és velem is elkezdenének kötekedni. Szerintetek ne kockáztassak, vagy először menjek el, és nézzem meg valakivel a helyzetet? Értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2021. jún. 16. 19:55
 1/3 MadSeal ***** válasza:
100%
Jah, keres edzőtársat/vedd rá az egyik barátnőd, hogy járjatok együtt futni + egy gázspréj a zsebbe, az ilyen gyerekek ellen bőven elég.
2021. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs másik lány, akivel együtt futhatnál? Egyedül ne kockáztass.
2021. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hova valósi vagy?😕 elég kb-ra

Mindenképp keress valakit

2021. jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!