Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem vagyok már úgy ki...

Miért nem vagyok már úgy ki lábazás után mint régen? Pedig emeltem a súlyt is bőven.

Figyelt kérdés

Kb fél éve 80al ment 5x6-8 guggolas aztan 200 labtolo, feszito, hajlito, vadli... full beallt a labam, bedurrant. Altalaba levegot se kaptam edzes utan 10 percig fekudtem a terembe mire el birtam indulni.

Mostmar 130al guggolok aztan 350 labtolo stb.. de kozel se vagyok ugy ki. Simam hazasetalok. Izomlaz sincs kb. Pedig joval tobb a suly. Emelni kene meg vagy megnagyobb intenzitas? Vagy joez igy? Fejlodik ugyanugy?



2021. jún. 20. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozzászokott a szervezeted az edzéshez mert tapasztaltabb vagy.Az elején emlékszem amikor elsőnek guggoltam,talán súly se volt rajta max 10-20 kiló de konkrétan az egész testem a fejemtől a talpamig úgy fájt mint a rohadás,mozdulni alig tudtam.De a hetek,hónapok alatt hozzászokott a szervezetem és ennyire soha nem éreztem többet.Amíg tudod a terhelést növelni rendszeresen,erősebb leszel akkor működik,de akár megpróbálhatsz nagyobb intenzitást is.
2021. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Mert egy géniusz vagy, egy genetikai csoda, a leendő Mr Olimpia
2021. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Azért mert az intenzitás alacsony.

Pakolj oda neki,aztán meglátod,hogy lehet fetrengeni,levegő után kapkodni.

Ha Tom Platznak sikerült 2-3 száz kilós guggolások után a földre rogyni,neked is menni fog.Csak ne pichasúlyokat használj!

2021. jún. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Irtam h 130al guggolok 8akat es fel ev alatt emeltem 50kgot. 9.mar nem menne egyedul. 70 kg vagyok. Nekem az nem olyan picsa suly.. 1 perceket pihenek. Csinalok vagy 5 sorozatot aztan labtolobol is + meg 2-3 gyakorlat. Ja es ezt heti 2x.
2021. jún. 21. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:

A te szintedhez az, ezekszerint.

Hogy növeld az intenzitást?Vegtelen lehetősegek közül

Kerlekszepen:

1.Felpakolsz 140 et és csinálsz 6 okat.


2.Vagy leveszel belőle .Mondjuk 120 kg legyen a kezdősúly.Megcsinálsz ,amennyi megy.

Lerakod 3 másodpercre.Kb 5-6 mélylégzésig.

Es megcsinalsz meg háromat.Megint lerakod 3 másodpercre megint háromat.

3-6 ilyen minisorozatot csinálj.

Tuti hogy le kell ülnöd,mert szétküldi a lábad.(mio reps a módszer a neve)


3.Leveszel belőle annyit,hogy 20 menjen.De te csinálj többet.

Ez a huszasozasnak nevezett módszer.Garant,hogy kiköpöd a tüdődet,a lábad bedurran es úgy közlekedsz mint az ősmagyarok mikor lekászalódtak egy napi portyázás utan a lóról.!


4.kezd lábtolóval,meg minden mással,majd zárd le guggolással.Jo ha menni fog 100 al,mert kifingattad a labaidat előre.


Szamtalan lehetőseg van ,hogy kicsit odapőrkölj a lusta labaidnak.Legyél kreatív és ne ragadj le egy sémánál!


Egy aprócska megjegyzes:ha te 70 kiló vagy és 130 al szabályosan guggolsz,akkor ott valamit nem igazán csinálsz jól!!

Már ami a tömegnövelést illeti(ha egyáltalán az a cél ,és nem 150 centi magas vagy)

De ezt te tudod talán.Én innen nem.


Sok sikert.

2021. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
170cm vagyok. Eleg szalkas. Inkabb a testepites vonz mint az eroemeles, de szeretem a nagy sulyt. Olyan melyre guggolok amilyenre csak lehet. Regen versenyzok edzettek. A szabalyosaggal nincs gond. Csak volt egy terdtoresem es kezdtem ujra 0rol. Most igy allok. A nyomasokba mindig jobb voltam mint guggolasba meg felhuzasba.
2021. jún. 21. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Mutass már egy formát arc nélkül, sokan kíváncsiak vagyunk, komolyan
2021. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!