Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok mondani egy fogyókúrá...

Tudnátok mondani egy fogyókúrás étrendet?

Figyelt kérdés
Ami egyszerű és nem folyton a boltba kell szaladgálnom minden kajaert, mindenhol olyanokat látok hogy mandula, ilyen hús olyan hús, ilyen saláta olyan sálata. Egy olyan étrend kene ami 1500kcal és egy nap nem 20 fele salátát kell készíteni 20 fele hússal, egy olyan étrend kene ami egyszerű es ha megyek el akkor simán magammal tudom vinni. Az edzés terv már megvan csak egy egyszerű étrend kene

2021. jún. 18. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
De miért nem állítod össze magadnak. Akár tészta is mehet. Megméred a tömegét, a kaloriabazis.hu-n meg megnézed a kalóriatatralmát. Ennyi. Vagy egyél napi 100db háztartási kekszet, az 1445 kcal és az se nem hús, se nem saláta :)
2021. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mennyi lehet a max tömeg?
2021. jún. 18. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Hét én sem tudom ezeket fejből, én is mindent a kaloriabazis.hu-n nézek. Érdemes körülnézni, rengeteg kaja benne van. Beírod, hogy spagetti és nyersen és főzve is kiadja az adatokat. BEírod, hogy 100 gramm és már dobja is ki a 100 gramm spagettire vonatkozó adatokat
2021. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kiserletezd ki. Senki sem tudja h neked pont mibol mennyi kell. Sokmindenen mulik. Szamold ki kb mennyi kcal kell, neten van sok etrend. Aztan figyeld a valtozast es szabd magadra. Mashogy nemmegy.
2021. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyet dietetikus szokta pénzért összeállítani.
2021. jún. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
48%
Kövesd a regenor étrendet. Annyit ehetsz, mint egy ló, és mégis beáll a súlyod normál tartományra.
2021. jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
A regenort pont ne kövesd. Tele van vele a net, hogy hányan belebetegedtek.
2021. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én tizenévig küzdöttem mindenféle diétával, végül a kalóriaszámolás vált be, amit a yazio nevű app segítségével csinálok. Kiszámoltam magamnak egy kalkulátor segítségével, hogy mennyi a célnak megfelelő igényem, plusz a rendszeres edzéseim mellé okosórát használok, hogy nagyjából lássam, mennyi kalóriát égetek el.

Eddig is jó volt az étrendem, csak mint kiderült, olyan 200-300 kalóriával mindig sikerült kb. túltolnom a napi bevitelt, plusz nem is mozogtam.

2021. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!