Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 2-3 kemény edzés mellett...

Heti 2-3 kemény edzés mellett mikor látszik meg az izmosodás?

Figyelt kérdés
Vékony alkatú nő vagyok és személyi edzővel edzek, így tényleg kemény az edzés. Figyelek a napi fehérjebevitelre is.

2021. jún. 27. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Hú, hát ez elég összetett. Fél év alatt valami biztosan, főleg, ha személyivel nyomod, de egy látványos forma legalább 2 év is lehet.
2021. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja akkor ha 2 hét után még nem nőtt sokat a combom akkor ne essek pánikba, ugye?😂
2021. jún. 27. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne nem kell megijedni, előbb is látszódhat, de nem kell nagy csodára számitani 2-3 hónap után. Inkább azt veszed észre hogy nem leszel löttyedt, és egyre jobban bírod majd az edzéseket. Meg persze érezni fogod az izmaidat, meg az izomlázat is néha. Meg alapjába véve jóleső érzés lesz, hogy fejlődsz egy szebb alakért. Nem beszélve a közérzetről.
2021. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Most sincs amúgy rossz alakom meg izmos a lábam, fenekem, csak méretben szeretnék nagyobbat. Ezért gondolom nem kell hozzá 2 év, inkább a fél év hangzik reálisnak. Remélem.
2021. jún. 27. 13:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy én tapasztaltam havi fél kiló és havi fél cm jön fel az első évben kb mindenhova, így a combra is.

Ha meg nem érdekelnek az arányok és nem zavar ha a derekad is vastagszik kicsit, akkor mehet nagyobb kalória plusz és akkor havi 1 cm gyarapodás is lehetséges.

2021. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!