Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy hízhattam diéta alatt?...

Hogy hízhattam diéta alatt? 😂 22/F

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem a diétát.

Teljesen lecseréltem az étrendem csak vizet iszok, semmi csoki, édesség se. Bcaa, tejsavo fehérjét szedek még illetve egy termogen zsírégetőt.

80 kg vagyok. Elég vékony csak hasam van és az zavar azt szeretném lefaragni.

A két hét alatt 6x edzettem, rizst, zabot, húst, zöldségeket ettem és hiztam 2 kg t! 😂 Pedig jó kajákat ettem és sokkal kevesebbet, de valóban nem mértem kalóriát de akkor is furcsa.

Már 2 éve stabil 80 kg vagyok szinte és melegszendvicset meg ilyeneket ettem/ittam minden nap semmi diétásat. És most tessék 😂


2021. júl. 1. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

mert nem az a lényeg hogy mit eszel hanem hogy mennyit.

simán túllépted a kalória limitedet és ezért híztál.

"Bcaa, termogen zsírégetőt." ebből lehet tudni, hogy lövésed sincsen róla mit is csinálsz. egyiknek sincsen semmi haszna.

2021. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

"...valóban nem mértem kalóriát..."


Így.

Vagy kötöttél meg vizet.

2021. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

"Bcaa, tejsavo fehérjét szedek még illetve egy termogen zsírégetőt."


bícíéjt meg a termógén kacatodat kezdésnek vágd ki a kukába


Kcal mínusz kell. Pont

2021. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Izmaid a használattól bekötnek vizet, beindul a fehérjeszintézis, az izmok egyben CH raktárak is, oda is került cucc, stb.



" rizst, zabot, húst, zöldségeket ettem és hiztam 2 kg t!"???

És mégis mennyi összkalóriát vittél be? Ha neked napi 2400 kcal az összégetésed és beviszel ezekkel 4000 kcal-t, akkor mégis mit vársz? Fogyást?


Amúgy meg a délta nem fogyókúrát jelent, hanem étrendet. Van tömegnövelő diéta is...


"Bcaa, tejsavo fehérjét szedek még illetve egy termogen zsírégetőt."

Remek, akkor ezeket gyorsan kukázd is ki. Talán a tejsavó maradhat, ha valóban nem tudsz bevinni megfelelő mennyiségű fehérjét kajából, ami kizárt


Hát az alapokat nem igazán sikerült elsajátítanod

2021. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy mit ettél, ha túlléped a keretet :)


Jó nem teljesen igaz, de nagyvonalakban ennyi.

2021. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
menjél szarni, vagy ne igyal annyi folyadekot... anyáááám...
2021. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Edzéstől nő a csontsűrűség,az izommennyiség,ez dobhat két kiló pluszt.Ezért nem szabad csak a mérlegre hagyatkozni.
2021. júl. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szia!Én is 2 hete kezdtem.A mérleggel nem vagyunk barátok.Ha lehet inkább centit szerezz be.Nekem is ugrott 1 kg-ot a mérleg felfelé 1500-1800kcal bevitel, 50 perces edzés mellett (napi átlag deficit 1000-1500 durvább napokon a duplája kcal)viszont a centi szerint jó sok minuszoszom lett (a nyakam már nem folyik egybe a karommal 😂)

Étrendkiegészítőnek én csak izolátumot iszok edzés félidejében és a végén.Ezzel tudom általában teljesíteni a napi makrot is,és szépen alakítja az izomzatot is.Számomra feltűnő (kevesebb háj a lábon,narancsbőr is feltűnően visszaszorul,az integetőm még megvan de már látszik a kar formája 😂😂😂) és férjem is megjegyezte hogy valami más lett.Lumbágóra hajlamosként én izületvédőt is használok ill.multivitamint->ők is hasznosulnak az edzések során,nagyon is.Összességében egy 1500-1800 kcal-ás étrendet állíts össze,az edzések utáni fehérjét meghálálják az izmaid.A mérleget ne tekintsd mérvadónak inkább csak egy 'mellesleg ez is mutathat pozitívumot'.Szerezz be egy centit és azzal mérd hetente magad.Sok sikert és kitartást a célod eléréséhez.Én nagyon boldog vagyok hogy belevágtam és minden apróságot sikernek könyvelek el.94-->88 kg

33/l

2021. júl. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!