Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan, aki nehezen...

Van itt olyan, aki nehezen hízott, vézna volt, aztán kigyúrta magát?

Figyelt kérdés
Sikerült növelni a tömeget? Hogy?

2021. júl. 15. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Túlzás, hogy kigyúrtam magam, de cérnaszálból átlagnál izmosabb, sportos testalkatom lett. Nincs semmilyen mágikus összetevő, semmi rejtett technika. Többet és jobban edzettem, több fehérje, több kalória. Meg kevesebb stressz, több alvás.


Kajálásnál az segített sokat, hogy nem egyhangú kajákat csinálok. Régen csirkerizst csináltam legtöbbször, meg rántottát. Egy idő után undorodtam tőle és nem tudtam eleget enni, aztán már ránézni se, volt is pár év szünet. Elkezdtem újra, most már normális étrenddel, finom kajákkal és máris volt étvágy, jött is a tömeg. Pl házi mogyoróvajas kenyérrel rengeteg kalóriát be lehet vinni és nem szemét kaja.

2021. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudsz még ilyen kajákat mondani? Én a csirke rizs kombótól hányok már. S nem is használ. A tömegnevelőktől is már undorodom. Eszem zsírt. Reggelente súlyozózok, fekvőzök. Este is eszem. De nagyon gyors az anyagcserém :( mennyi idő alatt lehetett észrevenni a változást?
2021. júl. 15. 23:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2:

Olajos magvak nassolásnak. Sertés/marha pörkölt, gulyás, tarja. Csirkemellet is fel lehet turbózni, pl két kedvencem a mézes mustáros tejszínes csirke és ilyen salsa szósszal (vagy minek nevezik) leöntött csirkecsíkok spagetti tésztával. Köretnek ott van még quinoa, bulgur, kuszkusz, nokedli, különböző tészták, krumplipüré. Szoktam közben hamburgert is csinálni, csilisbab, lasagna... 2-3 napra megcsinálom őket, napi 2-3x eszek ilyesmit, azon kívül meg fehérjés/joghurtos müzli vagy a fent említett mogyoróvajas kenyér vagy valamilyen tojásos dolog (rántotta, tükörtojás, lágytojás, keménytojás + szendvics).


Így sose unok meg semmit, de a rizs+grillcsirke kombóra azóta se szívesen nézek rá :D Nyilván azért az se árt, ha számolod nagyjából a kalóriát, legalább az elején amíg lesz egy kép a fejedben, hogy kb mennyit kell enni, mert lehet csak te gondolod azt hogy tök sokat eszel, közben meg kalóriában épphogy szinten tartás megy.

2021. júl. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mogyoróvajban nincs túl sok cukor? Félek a cukortól, hogy nem tesz jót a potenciának.
2021. júl. 16. 00:35
 5/13 A kérdező kommentje:
Láttom, hogy van cukormentes, de nekem olyan kéne, amiben édesítőszer sincs. Mert az meg hashajtó. Sok a problémám. :) Ezek olyanok?
2021. júl. 16. 00:42
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha olyat veszel amit telenyomtak cukorral, akkor sok van benne.

Ha találsz jó minőségűt vagy házilag készítesz, akkor nincs benne sok. De tömegnövelőkben több van, az biztos. Amúgy ha nem ebből áll az étrended, akkor nem hiszem hogy bármiféle hashajtó hatása lenne pár kanálnyi édesítőszeres mogyoróvajnak.

2021. júl. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én elegge hardgainer vagyok, mivel anno 16 évesen 3000kcalt sem tudtam hizni, csak 3500tól. Suli mellett kihivast jelentett ennyit bevinni, mert ezelott a felet se ettem. Edzőterembe mikor lementem egy hónapig a rudakat nyomtam meg emeltem, elég ciki volt. De ennek már 6 éve. Nem mondom hogy testépites az elso, mert jobban szeretek focizni, de sokkal izmosabb vagyok mint egy átlag kondiba járó. A zsírt nyugodtan emelheted, én majdnem fele annyi zsirt ettem mint ch-t, ha nehezen hizol hidd el eszrefogod venni ha nagyon jönnének a kilók. De szallkasitasnal sem kell annyira figyelni a kajára, ez az előny. Sőt szerintem hobbis gyúrosnak előny is ez. Cukortol semmi bajod nem lesz, van gymbeames mogyoróvaj. Akciónál kb 2 ezer egy kg. Attól meg a minimális cukortól ami van benne semmi bajod nem lesz.
2021. júl. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"zsírt nyugodtan emelheted"


Bocsi, elengedhetem?

2021. júl. 16. 00:50
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Jó kis troll estére
2021. júl. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
Jelen, mi segített? Először naposim, az volt a sláger régen, nagyot tolt az első pár kúra, aztán jött az orosz meta, enantát kombó, ez már király formát tömeget rittyentett. Utána jöttek a klasszikus kombók, deka szuszi vini , cipy propy tren, ezek váltogatva, majd növi inzulin,pár kúra után és 20 év edzéssel a hátam mögött elég eredményes lettem, versenyeket nyertem nem csak itthon. Mindent elértem a sportban, amit akartam, meg az életben is. Étrend mindenkinek más jön be, évről évre én is változtattam, kiismertem a testem, azért nem is írom le mi a jó mert ami nekem jó neked nem feltétlen. Vércsoport sem mindegy pl. sokan nem is gondolnák
2021. júl. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!