Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges effektíven otthon...

Lehetséges effektíven otthon is növelni nőként az izomtónust?

Figyelt kérdés

Eléggé ilyen skinny-fat vagyok, és kicsit szeretnék visszarázódni a rendszeres mozgásba.

Jelenleg nagyjából semmi izómtónusom nincsen, eléggé puha vagyok mindenhol, a testzsìr%-om úgy 24% körül van.

Szeretnék jobban szálkásodni, emiatt most egy proteinben gazdag étrendet követek, kb. Hús+zöldségek és leves + 3 adag gyümölcs naponta amit eszem és IF-zem mellette.


Mostanában sokat gondolkozom azon, hogyan növeljem az izmaimat, hogyan legyek még szálkásabb. Nem akarok tulzásokba esni, de kissé szeretnék egy kis izomdefiníciót. És ahhoz, higy ez összejöjjön mindenhol aztlátom, hogy keményen deadlidtezni kell, meg, egy csomó súlyzós edzést végezni, kondigépekkel, teremi környezezben.


Ez elvette a bátorságomat, mert nincs lehetőségem terembe járni, és félek, hogy otthon nem tudnék olyan izmos lenni.


Mi a teendő? Otthon is lehet effektìven edzeni?



2021. júl. 18. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
lehet, a súly otthon is csak súly.
2021. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
75%
Igen otthon is lehet es sajat testsullyal is lehet izmot epiteni
2021. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet, én is itthon kezdtem kb 2 hónapja. semmi gym nincs itt elérhető közelben
2021. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tisztázd mit akarsz. Tónusos izomzatot, nagy, jól látható izomtömeget, mindkettőt.


A tónusos izomzathoz már szerintem nem kell semmit csinálnod, mert biztos van, csak még a tzs-től nem látszik. Menj le 20 +/- 1-2-re, ott már biztos fog látszani.


Ha nagy izmokat akarsz, akkor ahhoz meg tömegelned kellene.


Ha a harmadik variációt, ahhoz meg tömegelni, utána leszálkásítani.

2021. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem akarok nagy izmokat, de tónusosabb szeretnék lenni. Valószínűleg le is kéne adnom pár kilo-t hozzá...


És hogy kezdjek bele? Milyen súlyzós edzéseket csináljak?

2021. júl. 20. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!