Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tanácsot szeretnék kérni...

Tanácsot szeretnék kérni tőletek, hogy a megfelelő irányba haladok-e a testépítéssel? Mennyi lehet a testzsír%-om? Túlzásba vittem-e a tömegelést? Zsíros vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, korábban 10 évig fociztam, de ezt 2 éve abbahagytam, mert iskola miatt nem tudtam folytatni. Ezután belevágtam a szabad súlyokkal való edzésbe, a kondizásba, immár másfél éve. Mikor elkedztem 182 cm, és 69,5kg voltam. Jelenleg 184cm, és 82kg. Általában meg vagyok elégedve az elért eredménnyel, viszont rosszabb napjaimon úgy érzem, hogy elzsírosodtam. Egy reális építő jellegű kritika vagy egy megerősítés, hogy jól végzem a dolgom az nagyon jól jönne tőletek!


(ui:van egy yt link a fizikumomról. ami a legtöbbször elbizonytalanít az a videó végén látszik, hogy mikor kicsit görnyettebben ülök hurkáim vannak, ha kihúzom magam, akkor nem. gondolkoztam a szálkásításon, de jobban szeretem, hogyha több erőm van, és így is elég vékony gyerek vagyok)


https://www.youtube.com/watch?v=-VnAURXtPeQ



2021. júl. 21. 03:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kezd el a sulyszos edzesd kemenyen meg tomegelj..
2021. júl. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

(leírok egy két "adatot" hogy melyik gyakorlatot mennyivel nyomom, csak hogy ne higyje senki tényleg hogy semmi erő nincs bennem aki meg nem hisz nekem van videóm)


Szóval a fekvenyomást mostanában 60kgx12 70kgx12 75kgx12 80kgx12 80kgxbukásig


Deadliftből a maxom 125kg

Guggolásból pedig 70kg


A többi egykezes súlyzós gyakorlatokat 15-20kg-s súlyzóval csinálom

2021. júl. 21. 04:21
 3/14 anonim ***** válasza:

Tömegeléssel zsírosodik az ember. Kicsit vegyél vissza a kalóriából, ne menj nagyon pluszba.


"Szóval a fekvenyomást mostanában 60kgx12 70kgx12 75kgx12 80kgx12 80kgxbukásig"

Ezzel a módszerrel hamar megállsz a fejlődésben naturalban. Túl sok az ismétlés. Pakolj fel több súlyt és nyomj 5-6 ismétlést, sok pihenővel és csak alapgyakorlatokat csinálj. És ezt a bukás dolgot felejtsd el.

2021. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jó lesz az, izomPotter💪🏻🔥.
2021. júl. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Pruty ***** válasza:
100%
Naturálba szerintem ez tök korrekt.
2021. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mutatsz videót? (Hiszek Neked amúgy).
2021. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%
Jájj more, ifj. Karigeri😂 minden is van rajtad, de egy valamit nem látok, hol az izom?
2021. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
7: Hellóka, böris-kokszos. Vagy roma is vagy?
2021. júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Pruty ***** válasza:
78%
Valószinűleg olyan segghülye volt #7es hogy szimplán nem értette meg hogy a videó elején az "előtte" képek vannak.
2021. júl. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"szimplán nem értette meg hogy a videó elején az "előtte" képek vannak."

Vagy lehet, hogy a videó végén látható állapotra utalt? Azért annyira ott sem izmos a srác. Én jót nevettem a 7-esen, király srác lehet

2021. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!