Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tanácsot szeretnék kérni...

Tanácsot szeretnék kérni tőletek, hogy a megfelelő irányba haladok-e a testépítéssel? Mennyi lehet a testzsír%-om? Túlzásba vittem-e a tömegelést? Zsíros vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, korábban 10 évig fociztam, de ezt 2 éve abbahagytam, mert iskola miatt nem tudtam folytatni. Ezután belevágtam a szabad súlyokkal való edzésbe, a kondizásba, immár másfél éve. Mikor elkedztem 182 cm, és 69,5kg voltam. Jelenleg 184cm, és 82kg. Általában meg vagyok elégedve az elért eredménnyel, viszont rosszabb napjaimon úgy érzem, hogy elzsírosodtam. Egy reális építő jellegű kritika vagy egy megerősítés, hogy jól végzem a dolgom az nagyon jól jönne tőletek!


(ui:van egy yt link a fizikumomról. ami a legtöbbször elbizonytalanít az a videó végén látszik, hogy mikor kicsit görnyettebben ülök hurkáim vannak, ha kihúzom magam, akkor nem. gondolkoztam a szálkásításon, de jobban szeretem, hogyha több erőm van, és így is elég vékony gyerek vagyok)


https://www.youtube.com/watch?v=-VnAURXtPeQ



2021. júl. 21. 03:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18%
Pacsi báttya😁
2021. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem elérhető a video
2021. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Google, írd be karácsonyi Gergő, és képzeld el 15 évesen
2021. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bocs, 17
2021. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!