Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek rosszul csinálom...

Szerintetek rosszul csinálom nagyon?

Figyelt kérdés
78 kg-ról kezdtem a szálkásítást. Most vagyok 4 hét alatt 74,4-en. Jól haladok, viszont az elmúlt 1 hétben azt vettem észre hogy alig viszek be fehérjét. Nagyon sok izmot fogok veszíteni? Körülbelül, 1800-2000 kalóriát viszek be naponta, és rosszabb napokon sajnos csak 90-110g fehérjével. 16 éves fiú

2021. júl. 22. 21:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Edzésben, semennyire nem érzem hogy vesztenék izmot.
2021. júl. 22. 21:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyi fehérje ilyen fiatalon még elég. Kicsit alacsonyabb az ideálisnál, de az izomvesztés szinte teljesen így is elkerülöd vele (ha az edzés is jó mellette). Ha napi 200 grammot vinnél be ugyanannyi kalória mellett, akkor is talán heti pár 10 grammal több izmot tudnál megtartani. Ha nem versenyfelkészülés alatt vagy, akkor jó lesz ez így is bőven.
2021. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!