Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális, hogy se súlyzós, se...

Normális, hogy se súlyzós, se állóképesség edzés után nincs felszabadult érzés?

Figyelt kérdés

Lassan 20 alkalomnál járok (heti 3), edzőm szerint helyesen végzem a gyakorlatokat, de én semmi pozitívat nem érzek edzés után. Csak aludnék semmi másra nem vágyok. A barátaim meg utána kezdenek el élni, mennek szórakozni este.

Őszintén szólva halálosan unom már az egészet. Te mivel motiválod magad? Vagy van valami szervi bajom?



2021. júl. 24. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek valo a gyuras. Ha nem elvezed nemsok ertelme. Mintha nekem kene jarni focizni pl... szenvedes lenne
2021. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a cél. Ha nehéz egy edzés, akkor normális, hogy fáradt vagy tőle. Ha akarsz FEJLŐDGETNI, de inkább csak rekreációs céllal edzel, akkor ennyire nem kéne elfáradni, inkább energizáltnak kéne érezned magad utána. Persze, én nem akarok beleszólni ha van edződ, az ő dolga, de lehet, hogy célok nem lettek tisztán átbeszélve.
2021. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Csak aludnék semmi másra nem vágyok." - Ha arra vágysz, akkor arra van szükséged, és azt kell csinálnod. Szerintem frissen, elégedetten fogsz ébredni.
2021. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Alighanem mellékvese érintettség áll a háttérben. Ne erőltesd a dolgot, mert csak ártasz magadnak vele.
2021. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!