Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olyan étrendet össze lehet ma...

Olyan étrendet össze lehet ma már állítani, mely bár gramm-ra kiszámolt, rendkívül következetesen megalkotott diéta de a megfelelő tápanyagok mellett VÁLTOZATOS és finom is egyben? Eltér a gyakori csirke+hajdina-féle "szokásos" ételek kombinációitól?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 18:20
 1/7 A kérdező kommentje:

Olyan (olyasmi...) étel "különlegességek", melyek a hagyományos (különféle TV műsorokban látott, vagy éttermi - jelen esetben teljesen mindegy) fogásokra emlékeztetnek inkább, nem csupán bélszín+rizs, vagy csirkemell+hajdia (és ugye ennyi) étkekben merülnek ki.


De ezek továbbra is következetesen megalkotott, gramm-ra kiszámolt ételek - csak a "hagyományos fogásokra" hajaznak inkább. (Hajaznának, ha lennének ilyenek. Remélem van ilyen irány is.)

2021. aug. 4. 18:25
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezeket (így gramm-ra kiszámolva tartalmazná természetesen, odafigyeléssel megalkotva) ahogy szükséges:


[link]


[link]


_________________________


De ilyesmi (lásd alább) külcsínnel, és e kinézethez passzoló változatos ízvilággal:


[link]


[link]


[link]


[link]

2021. aug. 4. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ilyenekkel próbálkozik az ember, akkor jön rá, hogy nem véletlenül alakultak ki az ilyen dolgok, mint pl a csirkerizs, mert ezt így elég nehéz lesz számolgatni. Meg ad egy plusz komplexitást a mindennapokhoz, ami nekem nem hiányozna diéta alatt. De persze, ez nem azt jelenti, hogy nem lehet megcsinálni, sőt valószínűleg így sokkal könnyebben tartható is a diéta, de én ilyenekkel max egyszer-egyszer pepecselnék. :D Ha találsz olyan embert, aki főz rád, és még ki is számol mindent, akkor persze jót lehet (meg házasodjatok is össze etc...).
2021. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm az információt. Persze, ha valaki másnak van újabb (étrendek tekintetében bonyolultságot is tartalmazó) infója, ötlete, meglátása - írjon bátran!


"Meg házasodjatok is össze, etc."


Azon leszek, hogy találjak ilyen hölgyet! :D

2021. aug. 4. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen kajád lehet, csak legyen egészséges és legyenek meg vele a makrók. Csak nem szeretnek sokan 20 féle hozzávalót összemérni grammra kiszámolni stb. :D azért egyszerűbb lepirítani csirkemellet rizst főni azt cső xdd De viccen, kívűl ha van egy alap étrended mindig lehet újabb és újabb kajákat beiktatni :) Így tarthatóbb is stb.
2021. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szőrszálhasogató leszek, bocsánatodat kérem előre is (semmi köze a kérdéshez, vagy a te válaszodhoz, csak mindig piszkál, mikor a falusi tájszólást hallom/olvasom, hogy sokan borzasztóan rosszul használják), az "oszt". Nem azt - hanem: "oszt". Ha már tájszólással írtok, használjátok valóban úgy, ahogy vidéken ez jó pár emberöltő alatt kialakult. Csupán ennyi - offtopic szófosásom ezennel befejezve! :DD


"Ha van egy alap étrended mindig lehet újabb és újabb kajákat beiktatni :) Így tarthatóbb is stb."


Igen, valami ilyesmire gondoltam én is a kiírással - köszönöm! :)

2021. aug. 4. 23:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld ismét! ;)
2021. aug. 4. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!