Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditeremben széles váll (hát)?

Konditeremben széles váll (hát)?

Figyelt kérdés
Ha szemből ránézünk egy úszóra/vizilabdásra szemmel láthatóan széles és egyenes a válla (?) Hasonló eredményt konditermi edzéssel milyen gyakorlatokkal, mennyi ismétléssel lehet elérni? Mely izomcsoportokra érdemes fókuszálni ez esetben?

2021. aug. 12. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyenes váll? Azt jelenti 0 csuklya ?
2021. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ense ertem milyen az egyenes vall 😀😀 Lehuzas, felhuzas, evezes. Ezek adjak a hat tomeget. Ha uszo testalkatra vagysz akkor inkabb uszni menj 🤷‍♂️
2021. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Röviden, első nap fej fölé nyomás 4x6, súlyzóval 4x10, oldalemelés 10x10, csigán sokszor. Oldalemelés legyen meg a második napon is ugyannnyi dupla, a harmadik napon az állig húzás 4x10, az oldalemelés, nyakra nyomás 4x7 és a negyedik napon a Power Shrugs, vagyis a súlyemelés. El kell menni fitness terembe .
2021. aug. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amire te gondolsz az a széles kulcscsont + némi oldalsó váll+ nulla csuklyás izom (felsőrésze)! Ez eredményes ilyen kinézetet.

Van egy rossz hírem a kulcscsont szélessége genetikai adottság, ha alapból keskeny soha nem lesz széles. Lehet akármekkora vállad csak egy masszív állat leszel, de nem széles!

2021. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha viszont alapból széles a kulcscsontod akkor roppant egyszerű! Edz vállra, leginkább oldalemeléssel és csinálj húzodzkodást, vagy széles lehúzást széleshátra, a csuklyát pedig hanyagold el. Ebben az esetben garantálom hogy olyan lesz a kinézeted! :D
2021. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én genetikailag széles vagyok vállban, szeretek is rá edzeni, meg is van az eredménye. A hátam is akkora mint egy IFA plató
2021. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Trapézod meg nuku?

2021. aug. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne, még combom sőt vádlim is van
2021. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!