Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bemelegítő krém hatásos?

Bemelegítő krém hatásos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szenvedtem 2 hónapja egy vállsérülést. Kényszerpihenőn voltam, most készülök majd visszatérni az edzéshez. Még érzem, nem 100%-os a vállam, de úgy érzem, muszáj lesz elkezdenem bemozgatni, különben sosem fog helyre jönni. Sok jót olvastam a Scitec WarmUp bemelegítő krémjéről. Erről van valami tapasztalatotok? Érdemes lenne ilyet használnom a sérült helyre? Segít valamit? Sosem használtam ilyen dolgokat, de most ott tartok, hogy nem merem elkezdeni az edzést bemelegítő krém nélkül, félek, hogy még jobban lesérülnék csak.



2019. jan. 1. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Tenyleg jol bemelegit, olyan lazak lesznek a szovetek a teruleten, mintha egy 2percet kocogtal volna es meleg erzest okoz. De a fajdalmat kivalto okot nem szunteti meg. Ha a vallad faj, nyujtanod kell, es vagy erositeni, de elotte erdemes pihentetni is. :)
2019. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20percet bocsi
2019. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. 2 hónapja pihentetem. Mára ott tartok, hogy szerintem a pihentetéstől tovább javulni nem fog, el kell kezdenem vele újra edzeni, és fokozatosan megerősíteni. Ha tovább pihentetem, csak még jobban bemerevedik és rosszabb lesz mint volt. Csak bizonyos mozdulatnál érzékeny, így arra gondoltam, hogy olyan gyakorlatokat fogok csinálni, amiben mozog, de nem terhelem túl.
2019. jan. 1. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!