Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Merevlábas felhúzás után...

Merevlábas felhúzás után mindig napokig tartó, nagyon kellemetlen izomláz van a lábamban. Másnál is jelentkezett ilyen?

Figyelt kérdés
Csak a merevlábasnál van ez, de olyan szinten, hogy utána általában a következő lábnapot el is kell tolnom (általában 4 nap van kettő között), illetve iszonyatos nyújtani is, mert baromira fáj. Ennyire gyenge lenne a feszítőm? Az igazsághoz hozzátartozik, hogy relatíve ritkán végzem ezt a gyakorlatot, pont azért, mert egy hétig érzem utána.

2021. aug. 14. 10:10
 1/4 A kérdező kommentje:
*hajlítóm
2021. aug. 14. 10:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kb 2 éve edzek,4-5 hónapja csinálok román felhúzást de én is nagyon érzem utána lévő napokon.Azért van mert nagyon megnyújtja a combhajlítót,jobban sérülnek az izomszövetek,ezt jobban lehet érezni mint a pozitív szakaszt.

Én elsőnek nem változtatnék mert lehet hogy hozzászoksz idővel és nem lesz olyan rossz.Ha nem akar változni próbálj ki más gyakorlatot.

2021. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat meg is valaszoltad. Mert ritkan vegzed. De am normalis. Ilyen ez
2021. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak azért idegesítő, mert nem regenerálódom időre :D De azt hiszem, inkább gyakrabban fogom csinálni, majd megerősödik. Korábban be is csomósodott mindig, most már sokat hengerezem meg nyújtom utána, de a fájdalom így is megmarad.
2021. aug. 14. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!