Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetne szép izmos...

Hogy lehetne szép izmos testem? 17/L

Figyelt kérdés
Úgy lehetne ha csak 2× egy héten járnák edző terembe és a többi napokon otthon edzenék? 2 órát. És milyen gyakorlatokat csináljak hogy égessek kalóriát és formásodjon a testem is? Amúgy ideális a súlyom 43 kg/153 cm..de túl lapos vagyok,szeretnék vékony sportos alkatot. Kb. 1300 kcal viszek be egy nap.

2021. aug. 27. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég heti három edzés.

Találsz programot 3 napos egésztestes edzőprogramot pldául.A hét nem egymást követő 3 napján(pld Hétfő,Szerda,Péntek) másfél óra elég.Azért csak heti 3,mert így tudsz regenerálódni az edzesmentes napokon.Az izmoknak pihenés is kell hogy erősödjenek.És persze megfelelő táplálkozás.

2021. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2 óra edzés nem jó (persze vannak kivételek, de te nem ott vagy), mindennap meg nem lehet edzeni, pihentetni kell az izmokat. Egyelőre elég lenne a heti 2-3, otthon meg pihenj. Teljes testre eddz, ne csak combra meg seggre. Igen, tudom, nem írtad, hogy erre akarsz, csak nőknél nagyon jellemző, hogy heti 4x comb+segg, aztán 5. nap beiktatnak 1 has+bicepszedzést 40 percnyi tekeréssel - ez csak egy túlzó példa, de ha bemész egy terembe, látni fogod, hogy 80% ilyeneket nyom és sehogy nem néznek ki... Különben meg nem tudod megtartani későbbiekben a nagyobb súlyt, nem jók az ízületnek sem (mert ugye ha pl. guggolsz, ami összetett gyakorlat, használod az egész felsőtestedet) Kérdés, mi az, ami neked sportos vékony. Egy jobb alak már fél év alatt is látszódhat ha jó minden... De az igazán jóhoz meg évek. Kajában szerintem már-már deficit alsó határán vagy, ha nem az alatt. így nem fogsz jól kinézni. Menj feljebb. Étrend javaslatokat meg találsz neten több helyen, leírják, miből mennyit érdemes bevinni.
2021. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2021. aug. 27. 21:58
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
:)
2021. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a formásodáshoz, vagyis izmosodáshoz kalória plusz kell.

kb annyi, hogy az edzés kezdetétől fél évig fel jöjjön rád havi 1 kiló.

edzésből pedig a teljes test átmozgató edzésterv.

felesleg nélkül, viszonylag jó kajálással és rendszeres edzéssel elég gyorsan meglátszana rajtad az eredmény, mert nem kell zsírt leadnod előtte.

2021. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Kezdj el erőemelni :D Az erőemelő csajok a legformásabbak, szerintem. És elég heti 3x elmenni edzeni, sőt egy ideig kettő is elég, de az lesz 3 óra.
2021. aug. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Heti 3 edzőtermi edzés szerintem is elég.
2021. aug. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

43 kg/153 cm? Awww mindig akartam egy ilyen kicsi, helytakarékos, kis fogyasztású barátnőt, naon cuki. 😽

2 óra edzés az nagyon sok, ahogy előttem írták, nem tudok sokmindent hozzátenni, mindent leírtak. Futást meg ezeket felejtsd el, ha formásodni akarsz, 3x-4x 10-15 ismétléses gyakorlatokat javaslok, guggolás, felhúzás, kitörés, padra fellépés, stb.

2021. aug. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!