Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Áteresztő bél-szindróma...

Áteresztő bél-szindróma esetén milyek szakkiegészítőket javasoltok?

Figyelt kérdés

Sajnos ettől szenvedek, így elég nagy hátrányban vagyok a testépítés világában sokakkal szemben. Mondjuk ettől függetlenül is büszke vagyok magamra, mert olyan formát tudok hozni mint sok egészséges ember sem. Pl Drugs Bunny


Milyen szakkiegészítőket javasoltok áteresztő bél szindróma esetén?

Glutamin jó lehet nagy tételben?



2021. szept. 16. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De hát azt mondtad, hogy nem foglalkozol testépítéssel. De mindegy. Én azt tanácsolom, hogy ezeket a kérdéseket anyádnak, az előző kérdésedben még létező orvosodnak vagy Drugs Bunnynak érdemes feltenned. Ők biztosan egyénre szabott segítséget tudnak nyújtani.
2021. szept. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne egyél paradicsomot és krumplit!

Nézd dr Borszékit, Tarit, Johhny vt, Tormát meg a többi nagy fittnessses youtbert!

Kérd ki Béla-Józsi-Elemér szakedző tanácsait!

Kövezd be Grizzly titkos edzéstervét!

Keresd fel cihológusodat és gyógyszerészedet!

Tanulj harcművészeteket mint BoLo!

2021. szept. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az orvosod mielőbbi felkeresését javaslom.
2021. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nekem is ilyen betegségem van, de én pont a krumplit bírom és sok mást nem.

Kérdező, azóta mire jutottál? Találtál vmit, ami segít?

De lehet, hogy nekem SIBO is van.

2023. nov. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!