Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ideális hízás ennyi idő alatt?

Ideális hízás ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy nagyobb fogyás után gondoltam tömegnövelésbe kezdek.

35kg-ot adtam le. 106kg-ról lementem 72.6kg-ra.

2 hónap alatt 72.6kg-ról felmentem 74.8kg-ra. Minden rendben van, eleget pihenek, kalóriát számolok és még az edzések is kemények. Ideális ennyit hízni 2 hónap alatt? Nem gyors? Nem akarok behízni sem, mert annak semmi értelme.

170 cm, 74.8kg jelenleg, és 80kg a cél, majd utána leszálkásítani. Igen, jöhet a válasz, hogy 170cm és 80kg-san egy nagyon el leszek hízva, de eddig jól alakul a dolog. 15% tesztzsír, ami szerintem nem egy rossz szám, ahhoz képest hogy 10 hónapja ez 36% volt.



2021. okt. 1. 08:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek talán nem túl sok, mert ilyenkor egy kis víz is visszajön, meg ha fogyásnál izomból is vesztettél, akkor ilyenkor az is gyorsan visszajön. Viszont ha továbbra is ez az ütem, akkor az egy kicsit sok lesz szerintem.
2021. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!