Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A barátomnak hamarosan születé...

A barátomnak hamarosan születésnapja lesz. Azon gondolkoztam,mivel egy ideje kondi őrült,hogy vennék neki egy testépítéssel kapcsolatos könyvet. Tudnátok esetleg ajánlani ilyen könyveket?

Figyelt kérdés
Legyen szó motivációs könyvről vagy akár életrajzról,bármi érdekelne ebben a témában! Köszönöm!!:)

2021. okt. 3. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Arnold Schwarzenegger - A testépítés nagy enciklopédiája

Ez szerintem mindenkinek tetszene. Vagy még ez is hasznos lehet nagyon:

Frédéric Delavier: Sportanatómia

2021. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbit ajánlom én is, a Delavier könyvet!

Szerintem ez egy remek ötlet, egy remek ajándék. Általában pont ezek a "kondi őrültek" nem szoktak képben lenni egy kicsit sem a testépítés mögött rejlő tudománnyal, úgyhogy biztos rá fog férni egy kis elmélyedés. Jó ajándék és még jót is teszel vele, mert a barátod hasznára fog válni.

2021. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Arnold Schwarzenegger - A testépítés nagy enciklopédiája egy elavult ismeretekkel teli könyv, abszolút nem álja meg a helyét tudomány szempontjából,főleg, ha naturál vagy.
2021. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Sárga Kapszula Drugs Bunny Az Isten!
2021. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Arnold Schwarzenegger Utam a csúcsra könyvéről esetleg vélemények?

2021. okt. 3. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes könyv, pláne ha szereti a barátod Arnold karakterét, de releváns, a sporttal kapcsolatos használható információt, vagy tudományos inputot nem fog kapni attól a könyvtől. Az egy "kis színes" olvasmány, de nincs edukatív jellege.
2021. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!