Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétánál testedzéshez mennyi...

Diétánál testedzéshez mennyi Bcaa és beta alanin kell ha diéta végén is fenn akarom tartani az edzés lendületét?

Figyelt kérdés

Ahogy kevesebb szénhidrátot eszek fokozatosan gyengültem.Barátnőm javasolta nekem is,de ő edzőhöz jár,az ad neki szakmai tanácsokat.

Mielőtt szedném megakartam kérdezni egy szakmai oldalon is.

28L


2021. okt. 20. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nap BCAA és béta-alanin kérdés.

Most kell erősnek lennetek kommentelők és nem választ adni ennek a magát időnként lánynak kiadó beteg trollnak. Nem szabad őt etetni.

2021. okt. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szomorú hogy ilyen emberek írnak itt választ.

Kérdésemre továbbra is várom a segítő válaszokat,az első troll meg szégyellje magát.Anyukája biztos büszke rá hogy lányoknak ilyen választ ír.

2021. okt. 20. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyen baromságokat szedni sem diéta elejen, sem végén. Külön szénhidrátot meg pláne nem kell csökkenteni soha az életben.
2021. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semennyit.

A diéta pont úgy működik,hogy elég,amire kell.

A ch megvonás alapból is gyengülést idéz elő.De ez ilyen játék.Nem kell csúcskat nyomni oszt kész.

2021. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Folosleges. Szrt se ernek. Ilyen a dieta. Amik ernek vmit azok nem legalis cuccok..
2021. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!