Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kell csinálnom, hogy kb....

Mit kell csinálnom, hogy kb. így nézzek ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hülye kérdés, de mégis felteszem.

28 éves nő vagyok, 173 cm/62 kg. Januárban lesz 2 éve, hogy szültem, akkor 75 kg-al jöttem haza a kórházból, azóta fogytam 13 kg-t. Többet nem is feltétlen szeretnék, nem vagyok kövér, de szeretnék izmosodni, formásodni, feszesedni egy kicsit... Milyen edzés jó erre? Egy hete elkezdtem futni járni, hogy az állóképességemet növeljem, meg futni amúgy szeretek is. Eddig 30 percet bírok kényelmesen, ezt apránként növelem.

De mitől leszek ilyen kis csini feszes, mint ez a lány pl. a képen? :D

Az ilyen youtube-os "10 perc kerek popsi edzés" videók működnek? Nyilván nem napi 10 perc ráfordítással gondolom, hanem elkezdtem egy hete ezeket is csinálni, megcsinálok 5 ilyen videót (Koloszár Enikő fenék, comb, hasizom edzései a legszimpatikusabbak). Ennek van értelme vajon? Lesz látható eredménye? Szóval az működhet, hogy egészséges táplálkozás, heti 3-4 futás (10 km 1 óra alatt a célom, ennyit futottam a terhességem előtt), és heti 3-4*1 óra ilyen youtube-os itthoni ugribugri?

Vagy ehhez azért ennél több kell?

Itt az álomalak:

[link]

Szóval nem látványosan izmos, hanem vékony és feszes szeretnék lenni, ha értitek. :)



#skinny?
2021. okt. 21. 19:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10es, igen, így gondolom én is, nem erre szeretném fel tenni az életemet. Ezért is kérdeztem, hogy így egyáltalán van-e értelme. Ilyen alakom ezek szerint ennyi befektetéssel, amit szánok rá, sosem lesz, de ha fittebb és egészségesebb leszek, akkor már megéri. Köszi neked is!
2021. okt. 22. 06:27
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet hasonló, de ehhez kell 1-2 év legalább, ha nem csinálsz túl nagy kihagyásokat
2021. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!