Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás vagy tömegelés?...

Szálkásítás vagy tömegelés? Szálkásítás esetén hogyan..?

Figyelt kérdés

24 éves, 174cm 82 kg vagyok. Van rajtam izom is, zsír is. Az utóbbi néhány hónapban lustultam be, fel is jött 2-3kg zsír.

Most rendbe raktam magamat fejben, úgy döntöttem folytatom az edzést.

Ha jól sejtem nekem most inkább szálkásodni kellene nem? Alapvetően hízásra hajlamos alkat voltam mindig is. Féleg ha most tömegelgetnék akkor már rengeteg zsír halmozódna fel amit le kell pucolni.


Szóval erősen hajlok a szálkásítás felé..

Szerintetek mennyi az a kcal ahol érdemes lenne megpróbálni, hogy csökken e mondjuk egy hét alatt a súly?


Én úgy gondoltam, hogy 2200 kcal-al indítanék 220g CH, 150g fehérjével. Aztán innen vinném lejjebb a kcalt és a CH-t a fehéjét 150g-on tartva.



2021. okt. 22. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

2200-2300-ról indítsd meg, aztán meglátod.


Én több CH-t tolnék picit, hogy a zsír alacsonyabb legyen. A fentivel kb 80 gramm zsírt tolnál, én levinném 60 köré, a CH-t meg fel ~265-re.

2021. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első jól mondja
2021. okt. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!