Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem fejlődők igazán?

Nem fejlődők igazán?

Figyelt kérdés

Kb. Nyár eleje óta edzek kisebb nagyobb kihagyásokkal konditeremeben 3-4szer mikor hogy van rá időm. Tömegnövelés a cél.

Az elején nagyon furán álltam az egész dologhoz mert igazából nekem csak arra kellet, mivel régen fociztam hogy egy kicsit "felpörgessem magam" úgy mond.

Ahogy telt-múlt az idő, egyre jobban figyeltem a kajára, az edzésre (videókat néztem a pontos gyakorlatokra, számoltam a kalóriákat stb..)


Mégis úgy érzem alig fejlődők igazán :/

Vannak napok, amikor nem tudom be vinni az adott mikró tápanyagot meló miatt (8-12 óra, nehéz fizikai munka, heti 6nap) Nagyon sok gyümölcsöt - zöldséget, fehérjét fogyasztok.

Kérdésem az volna, hogy ha ezt rendesen csinálom, edzek tovább de néha még se sikerül a kaja, fogok fejlődni? Tudnátok írni egy olcsó étrendet, amit könnyű bevinni egy gyári munkásnak? :D


Jelenleg 28 éves vagyok, 175 cm és 76.5kg vagyok.



2021. okt. 24. 22:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A nyár eleje az olyan Március*
2021. okt. 24. 22:13
 2/12 anonim ***** válasza:
teljes kiőrlésű pékáruk,zab,csirkemell,csirkemell sonka,cottage cheese,hal ilyet be tudsz szerezni? Vagy fogyasztasz ilyeneket?
2021. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A pékárukat hanyagoltam, kivéve néha Teljes kiőrlésű kenyér + mogyoróvaj

csirkemellet rengeteget, zabot is

2021. okt. 24. 22:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen edzésed van? Osztatlan (teljes test) vagy osztott (mindennap egy izom csoport) ?

Valahogy ki kéne számolni/nod a bevitt kalóriádat,fehérje,szénhidrát,zsír mennyiségedet...

Teljes kiörlésű pékárukat meg nyugodtan fogyaszthatod...

2021. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt használom, Illetve a Yazio nevű appal nézem a Kalóriákat

2021. okt. 24. 22:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A Yazio az tökéletes,épp azt akartam ajánlani.

Ahogy látom ez osztatlan teljes testes edzés.. A sorozat/ismétlés számok jók.

Március óta edzel,szerintem térj át osztott edzésre..

2021. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tobb ch kell.. rizs, teszta, krumpli. Nem draga cucc. Melle vmi hus, tojas azt meg is vagy. Az edzesed meg ilyen idoszakosnak tunik.. ne hagyd abba evekig ha fejlodni akarsz 💪
2021. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5: Hát nem a legjobb edzésterv szerintem. Ha jól látom első nap csinálsz 4 gyakorlatot mellre, aztán másnap vállra edzel és még oda is beraksz egy tárogatást. A mellnapon lefáradt válladdal nem fogsz tudni normálisan vállazni másnap, tárogatni meg pláne nem, el is cseszed vele a regenerációt. Nincs guggolás, nincs felhúzás, nincs vádli gyakorlat, nincs oldalemelés... Lehet van rá ok, főleg az első kettőre, de akkor is hiányolom.


Az ismétlésszámok mindig ugyanezek? Lehet hol kevesebb hol többet csinálsz úgyis, csak a papírból nem derül ki, de úgy könnyebb feljebb vinni a súlyt, ha az ismétlés számokkal is játszol kicsit, nem csak a folyamatos 4x10 a cél. Illetve hatásos lehet néha 5-6 ismétléseket is csinálni alapgyakorlatokból.

2021. okt. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mennyi kalóriát eszel egy nap?
2021. okt. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
5 hónaptól kisebb nagyobb kihagyásokkal még nem kell csodát várni
2021. okt. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!