Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem fejlődők igazán?

Nem fejlődők igazán?

Figyelt kérdés

Kb. Nyár eleje óta edzek kisebb nagyobb kihagyásokkal konditeremeben 3-4szer mikor hogy van rá időm. Tömegnövelés a cél.

Az elején nagyon furán álltam az egész dologhoz mert igazából nekem csak arra kellet, mivel régen fociztam hogy egy kicsit "felpörgessem magam" úgy mond.

Ahogy telt-múlt az idő, egyre jobban figyeltem a kajára, az edzésre (videókat néztem a pontos gyakorlatokra, számoltam a kalóriákat stb..)


Mégis úgy érzem alig fejlődők igazán :/

Vannak napok, amikor nem tudom be vinni az adott mikró tápanyagot meló miatt (8-12 óra, nehéz fizikai munka, heti 6nap) Nagyon sok gyümölcsöt - zöldséget, fehérjét fogyasztok.

Kérdésem az volna, hogy ha ezt rendesen csinálom, edzek tovább de néha még se sikerül a kaja, fogok fejlődni? Tudnátok írni egy olcsó étrendet, amit könnyű bevinni egy gyári munkásnak? :D


Jelenleg 28 éves vagyok, 175 cm és 76.5kg vagyok.



2021. okt. 24. 22:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18%

"A nyár eleje az olyan Március*"

Értem. Én télen kezdtem edzeni, olyan augusztusban


"edzek tovább de néha még se sikerül a kaja, fogok fejlődni?"

Ez a "néha" nekem gyakorinak tűnik. Kaja nélkül nem fogsz fejlődni


"Nagyon sok gyümölcsöt - zöldséget, fehérjét fogyasztok"

Fehérje mellé nem ártana összetett CH és zsír is. Makrók nem csak a fehérjéből állnak.


1 hétre vetítve napi bontásban milyen a kalóriabeviteled és a makróid?


Edzésterved is szar, gondolom a pihenés sincs rendben. Ez eddig 3-ból semmi


Alapgyakorlatok, 5-6 ismétléssel!

2021. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat.


8: Ezt egy személyi edző ajánlotta nekem de ha tudsz jobbat nyugodtan írj egy másikat. Az ismétlés számok nem mindig ugyan ezek, többször csináltam 10 helyett 15öt, illetve a súlyokat is többször vittem feljebb.


9: Ez nagyon változó, a Yazio szerint 3000 kalória-ra volna szükségem, ez legtöbbször sikerül de sokszor nem munka miatt :/ és itt most nem kifogásokat keresek.


10: Ebbe teljesen igazad van, de azért még is kíváncsi voltam, ki milyen tanácsokkal tud ellátni :D


11: Igen az elejét el írtam, de köszi hogy kijavítottad.

A kajában lehet igazad van, de sokszor nem tudom máshogy megoldani tényleg.

A Ch és a zsír is megvan bőven.

Írnál egy teljesen kezdő edzéstervet ?

2021. okt. 26. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!