Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » LifeTime Naturálként mikor...

LifeTime Naturálként mikor kezdjem a vízhajtást? És hogyan?

Figyelt kérdés

Nyárra szeretném életem formáját hozni, a szálkásítás vége felé járok.

174 cm, 74 kg 12% tzs. Lejjebb nem igen tudom vinni, emrt már nagyon ég az izom elfele.

Szerintem egy vízhajtással viszont még tudnék javítani a képen, utána már csak szinten tartó kcal-ra lőném be magam nyárig.


Elvileg így kell nem?

Felnyomom magasra a víz + sót. Aztán leviszem.



2021. okt. 25. 06:40
 1/8 anonim ***** válasza:

"Elvileg így kell nem?


Felnyomom magasra a víz + sót. Aztán leviszem."


Igen. Ennyi

2021. okt. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig úgy tudtam,hogy csak a versenyzők és csak a verseny előtt hajtják ki a vizet magukból.Egyébként miért szárítaná ki magát az ember?Nem vagyok testépítő.Ezért lehet,hogy hülyeséget írok.De laikusként nem látom értelmét a szervezet kiszárításának.
2021. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hisz ez nem tartható fenn hosszú ideig és a káliumszintet meg figyelni kellene. Sem szint alá nem mehetsz, se nem adagolhatod túl. Mindkettő életveszélyes
2021. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2021. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semikor.
2021. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A vízhajtást legfeljebb 2-3 órára lehet időzíteni, olyan nincs, hogy nyárra csinálja valaki.
2021. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 varlamov ***** válasza:

Amikor elolvastam először, gondoltam újra elolvasom, nem e kihagytam valamit, de nem :D

Te most komolyan azért akarsz vizet hajtani, mert életed formájában vagy és netán lósz egy fotótó? :D Se versenyzés se semmi...

2021. okt. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zizizabalo ***** válasza:
Még egy testképzavaros idióta....
2021. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!