Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi ido amig jo feneket...

Mennyi ido amig jo feneket epitek?

Figyelt kérdés

Szeretnék szep nagy kerek popsit.

Szerencsére konnyen es gyorsan epitek izmot.

Kemeny edzessel, sulyzoval. Helyes étkezéssel kb mennyi ido amig elkezd latszodni hogy nagyobb vagy formasabb a fenekem?

Van esetleg tippetek mire figyeljek, mi segit jobban?



#popsi #súlyzó #Lab nap
2021. nov. 4. 00:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jah az mas. Nekemis van 120kgm csak allvanyom nincs... se padom se eleg helyem.. Foldrol 80nal tobbet nem is tudtam nyakba venni kovid alatt. Igy inkabb terembe edzek 🤷‍♂️
2021. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
En is szeretnék majd terembe menni. De nem Magyarországon elek, es itt a korona miatt mas szabalyok vannak most. Nem vagyok beoltva, nem is szeretnék oltast. Igy hetente kellene hivatalos tesztet csinalni. Oktober 11.-e ota a hivatalos teszt ara 40-70 euro kozott mozog. Azt a pénzt meg sajnalom a hulye tesztekre. Úgyhogy egy ideig marad az itthoni sulyos edzés. Sajnos nekem sincs nagy guggolos allvanyom pedig jo lenne.
2021. nov. 5. 17:11
 13/18 A kérdező kommentje:
Melyik volt a te valaszod?
2021. nov. 5. 18:03
 14/18 anonim válasza:
4,7 - es
2021. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja ertem az ugy mas.. fenekre pedig a nagy sulyos guggolas a legjobb. Jo melyre. Marad a kitores, merev labas felhuzas. Huzhatsz szumoba is vagy probald ki a serleg guggolast, bulgar kitorest, csipoemelest ruddal.
2021. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

En nem pontoztalak le. Csak az elsot><


Ez mind rajta van az edzes tervemen.


De kíváncsi leszek h e honap vegere latszik-e majd valami.

2021. nov. 5. 19:39
 17/18 anonim ***** válasza:
Honap vegere?? Esetleg ev vegere vagy tavaszra... ez nem par het..
2021. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Tudom. Csak h hatha latszik valami mar az elso honap utan.

Mint pl a fogyasnal 3. Het utan kezdi el látni az ember sajat magan, hogy mennyit fogyott.

2021. nov. 6. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!