Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez megfelelő ütemű fejlődés 7...

Ez megfelelő ütemű fejlődés 7 hónap alatt? (képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

1 éve tart lassan az életmódváltásom, 8 hónap alatt leadtam több, mint 30kgot egy kicsivel, most pedig 3 hónapja izomépítés a cél.


Viszont nem tudom, hogy megfelelő ütemű-e a fejlődésem.. Szögezzük le azt, hogy nem azért edzek, hogy jól nézzek ki, hanem mert élvezem ezt csinálni. :D Persze, a "jól kinézés" sem egy utolsó pont, sőt..


Sajnos manapság annyi olyan videót látok amiben 3 hónap alatt olyan eredményeket érnek el emberek, ami szinte hihetetlen, és épp emiatt amikor ilyen videókat látok mindig csalódott vagyok, hogy valamit nem-e rontok el.. (persze, az is lehet, hogy valamilyen szeren vannak és lehet, hogy nem is 3 hónap alatt érték el)


Nem szeretnék a formámról visszajelzést. (tudom, hogy ott egy kis gyno, tudom, hogy a karom jobban ki van fejlődve mint a mellem /hozzáteszem, hogy karra heti 3 gyakorlatom van úgy, hogy 5x edzek 1 héten, szóval egyáltalán nem lehet azt mondani, hogy csak karra edzek.. sőt, utálok kart edzeni/, nem beszélve a lógó bőrről, ami miatt maga az egész formám csaló, tehát tisztában vagyok a dolgokkal én is, nem kell még 20 embernek leírni.)


Valahol 170 cm körül mozoghatok (170-171), és ehhez társul ~75kg. (ami a napokban valószínű felfog ugrani, mert elkezdtem kreatint szedni végre..)

Kaja rendben (bár mióta izmot építek nem tartok olyan nagy szigort, mint szálkásításnál, de maradjunk annyiban, hogy a fehérje 2g/testsúlykg körüli minden nap és kb +300-as szufficitben vagyok. 3 hónap alatt +3kg jött fel eddig.)


1. [link]


2. [link] (ezen ugyan olyan a fény mint az első

képen a jobboldalin)


U.i.: Igen, lábat is edzek heti 2x :) de azzal nincs is semmi kivetnivalóm, az láthatóan fejlődött rengeteget.



2021. nov. 4. 19:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korrekt. Nyomd tovabb. En a mellre fokuszalnek erosen. Csipod sajnos kicsit szeles, de ez genetika. Ha a vallad szelesebb lesz optikailag jobban fogsz kinezni. Amugy suep munka. Kirartas.
2021. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Az első képen bal alsó sarokban nem te vagy hiába próbálsz kamuzni.
2021. nov. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#11, köszönöm!

#12, Ezt meg főleg köszönöm, ez azt jelenti, hogy tényleg jó munkát végeztem :)

2021. nov. 5. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!