Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez megfelelő ütemű fejlődés 7...

Ez megfelelő ütemű fejlődés 7 hónap alatt? (képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

1 éve tart lassan az életmódváltásom, 8 hónap alatt leadtam több, mint 30kgot egy kicsivel, most pedig 3 hónapja izomépítés a cél.


Viszont nem tudom, hogy megfelelő ütemű-e a fejlődésem.. Szögezzük le azt, hogy nem azért edzek, hogy jól nézzek ki, hanem mert élvezem ezt csinálni. :D Persze, a "jól kinézés" sem egy utolsó pont, sőt..


Sajnos manapság annyi olyan videót látok amiben 3 hónap alatt olyan eredményeket érnek el emberek, ami szinte hihetetlen, és épp emiatt amikor ilyen videókat látok mindig csalódott vagyok, hogy valamit nem-e rontok el.. (persze, az is lehet, hogy valamilyen szeren vannak és lehet, hogy nem is 3 hónap alatt érték el)


Nem szeretnék a formámról visszajelzést. (tudom, hogy ott egy kis gyno, tudom, hogy a karom jobban ki van fejlődve mint a mellem /hozzáteszem, hogy karra heti 3 gyakorlatom van úgy, hogy 5x edzek 1 héten, szóval egyáltalán nem lehet azt mondani, hogy csak karra edzek.. sőt, utálok kart edzeni/, nem beszélve a lógó bőrről, ami miatt maga az egész formám csaló, tehát tisztában vagyok a dolgokkal én is, nem kell még 20 embernek leírni.)


Valahol 170 cm körül mozoghatok (170-171), és ehhez társul ~75kg. (ami a napokban valószínű felfog ugrani, mert elkezdtem kreatint szedni végre..)

Kaja rendben (bár mióta izmot építek nem tartok olyan nagy szigort, mint szálkásításnál, de maradjunk annyiban, hogy a fehérje 2g/testsúlykg körüli minden nap és kb +300-as szufficitben vagyok. 3 hónap alatt +3kg jött fel eddig.)


1. [link]


2. [link] (ezen ugyan olyan a fény mint az első

képen a jobboldalin)


U.i.: Igen, lábat is edzek heti 2x :) de azzal nincs is semmi kivetnivalóm, az láthatóan fejlődött rengeteget.



2021. nov. 4. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

A második kép mikori?

Szerintem szép eredmény. Tónusos váll,tónusos mellizom, és bicepsz.

2021. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Második kép szintén novemberi, ezt csak azért tettem be, mert talán azzal jobban összelehet hasonlítani az első kép jobboldalijával.


Köszönöm! Igazából csak azt nem tudom, hogy ez megfelelő ütemű-e ez a mértékű fejlődés, mert ha nem, akkor valószínű valamit nagyon elrontok és ezt szeretném kijavítani.

2021. nov. 4. 19:44
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Igen megfelelő ütemű. Ennél magasabb üteműt, már csak kokszal lehetne. Senkiből nem lesz egyik napról a másikra, keresztszálkás,full eres izompacsirta. Az első kép jobb oldalán, jobban látszik a változás valamennyivel.
2021. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Én nem értek hozzá, csak gratulálni szeretnék mert szerintem jó eredmény. Az ilyen 3 hónapos (na meg a 30 napos...) videók szerintem teljesen kamuk, alapból rá se kattints ilyenekre. Normális embernek amúgy sem csak erről szól az élete mert belehülyül.

Én fordítva vagyok mint te, mellizom nagyon nő, hát szintén szélesedik, mellé pálcika kar. Mondjuk én nem is voltam elhízva, 60 kiló alattról indultam...

2021. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én rettentően el voltam hízva, kb 35% testzsír.. Háttal nincs bajom, talán a kar mellett az fejlődik a legjobban. Egyedül a lógó bőr az, ami nagyon zavar.. Ha az nem lenne az összkép máris szebb lenne, de úgy vagyok vele, hogy nem baj, hogy ott van, ez is én vagyok. :D Legalább mutatja az utat, amin végigmentem.
2021. nov. 4. 19:56
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
ez egy szép fejlődés. végre nem az oldal kedvenc kutyája, a ducibuci rakja ki a száz évvel ezelőtti hitvány testéről a szar fotókat. végre valaki aki komoly fejlődést tud felmutatni. szép eredmény barátom, nagyon jó az ütem.
2021. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tolti be a képet :/
2021. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
A hasad lett laposabb amúgy nem látok változást.
2021. nov. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

8: be se tölt a kép, de mindegy.

Gondolom most jön az : " de nekem betölt" 😄

2021. nov. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azért nem tölti be, mert be volt állítva, hogy x idő után leszedje.

#8-as, bukta, nem baj, majd legközelebb összejön. :D


1. [link]


2. [link]

(ez is novemberi, csak ezen ugyan az a fény, mint az első képen a 85-90kg-os résznél)

2021. nov. 5. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!