Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek megfelelöen halad...

Terolden kérdése:

Szerintetek megfelelöen halad a fejlödesem?

Figyelt kérdés

181cm magas vagyok jelenleg 17éves 74kg kb 8-15 testzsír %-kal. Lassan 2eve edzek 52kgról kezdtem. Kezdetetek kor:

40kg fekvenyomas a max

60kg gugolas 80kg felhuzas. Karom meretem volt hidegen 32cm combom 40+cm.

Mostan:100kg fekvenyomas

170kg felhuzas 130kg gugolas. Karom hidegen:37cm combom 50+cm

Nem hasznalok táplálekkiegeszitöt csak vitaminokat. Kéresre tudok küldeni képet.helyesírasi hibák ért elnézest. Valaszotok elöre is köszi



2017. júl. 4. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Off:a vitamin is tápkieg.

2017. júl. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 22kg az sok amit bízták, ebből minimum 5kg lehet a zsír, és szinte lehetetlen, hogy 22kg hízás után 5cm-t nőjjön a karod, biztos elmérted. De igen, folytasd, lesz ez jobb is.
2017. júl. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Híztál*
2017. júl. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Klanwarrior ***** válasza:

Ha valósak az adatok, akkor igen, elég jó. (Gergő? :D)


(Előzőnek: 15 évesen kezdte, gondolom, hogy akkor még alacsonyabb volt vagy 15 centivel, és azért "hízott" ilyen sokat a két év alatt.)

2017. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 nem mondanám azt hogy vizes vagyok vagy sok a izmaimon a zsír reteg. Eleve nem vagyok hízékony tipus. Söt a anayagcserém valahol az egekben lehet. Felvannak jegyezve mikor kezdtem az adatok az összrhasonlitas miatt. Köszömnöm és nem állok meg😉
2017. júl. 7. 15:59
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 annyit nemhiszem hogy nőttem max egy 10centit genetikailag se lehetek magas
2017. júl. 7. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!