Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerdától szombatig kondiban,...

Szerdától szombatig kondiban, mire érdemes edzeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elhatároztam magam, hogy elmegyek kondiba, hogy legyen egy kisebb kiállásom.

Szerdától szombatig van időm elmenni a délutáni órákban.(hétfőn maximum este tudok itthon, de semmi súlyom vagy hasonló dologom nincs)

Mikor mire érdemes edzeni és mennyit? Hozzáteszem, hogy 5-6 éve közöm nincs a sporthoz, így eléggé szét vagyok folyva, ehhez mérten kérnék tippeket tőletek.

Nagy eséllyel izomlázam is lesz, 1 hétre rá érdemes az izomlázra ráedzeni?(ha esetleg addig eltartana)

Milyen ételeket érdemes nagy ívben kerülni,(chips csokit nemnagyon eszek, max 2-3 havonta 1x)illetve mit érdemes gyakran fogyasztani?

Esetleg erre valami oldal vagy app?

Fehérjeport érdemes venni és inni? Edzés előtt érdemes vagy úgy alapjáraton se rossz dolog ha iszom?

Plusz, amitől a legjobban tartok, hogy nem helyesen használom a gépet és kb csak rosszat csinálok csinálok magamnak, esetleg kinevettetem magam. :D Van valamilyen oldal, ahol megmutatják melyik gépet hogyan kell használni?

Előre köszi a segítséget!



2021. nov. 28. 17:21
 1/10 A kérdező kommentje:
19F 183cm 85kg vagyok, ez lemaradt.
2021. nov. 28. 17:21
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Már megint te?

Már ma írtál ki kérdést,hát továbbra sem bírsz magaddal?

2021. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát, menjél! Sok szerencsét! :-D
2021. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Sok sikert. Agyra gyurj.
2021. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Öm, értem.

2. A már megint te az ki lenne?

2021. nov. 28. 18:04
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Trollkodásnak unalmas. Már nem lehet az ilyen szánalmas és nevetséges szövegekkel úgy generálni a feszültséget, mint egy-két hónapja. Kezdenek felébredni az itteni felhasználók. A trolloknak alkalmazkodni kell, vagy új hobbit kitalálni.

Ha pedig nem trollkodás, akkor nem tudom, hogy mit vársz, kedves kérdező. Beküldesz egy alapból ostoba főkérdést, leírásba pedig egy olyan szöveget, amivel totál hülyét csinálsz magadból, plusz egy tucat egyéb alkérdést, amikre vagy lehetetlen válaszolni, mert baromságok, vagy mert egyénre szabottak és egy regény is kevés lenne a reflektálásra. Semmivel nem vagy tisztában, ezért neked szükséged lenne egy tanácsadóra, egy személyi edzőre, aki eligazít téged az alapoktól kezdve. Ezt ingyen neked így hülye lesz, aki elvállalja. Fogadj fel engem személyi edzőnek és akkor elkezdjük kibontogatni a kérdéseket és a problémákat. Ha pedig nem, akkor keresgess szépen az interneten tanulmányokat, mint minden életképes ember és informálódj, mert így nem túl jó esélyekkel indulsz a fejlődés útján.

2021. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem trollkodásnak indult és a fenti hozzászólásokat sem értem.

Kár, hogy nem lehet megnézni h egy felhasználó milyen kérdéseket tett fel és mikor és akkor alapból nem indulna el egy lavina. Egyik hülye kezdi, a többi el is hiszi így folytatja. Tipikus magyar mentalitás.

Na de aki azzal foglalkozik, h erre az oldalra tegyen fel hasonló kérdéseket, mint ez és annyit h én legyek megölve ezért, annak sem lehet sok élete.


Neked pedig köszi a viszonylag normálisnak mondható válaszod. Valóigaz, h semmivel nem vagyok tisztában, ezért írtam ki egy kérdést hátha valamilyen segítséget kapok, amivel elindulok ezen az úton. Mivel nemtudom, hogy mennyire komolyan fogom venni, ez kb 5 10 alkalom után fog kiderülni, addig egy bérleten kívűl másért nemnagyon szeretnék pénzt kiadni, pláne nem egy személyedzőnek.

De akkor maximum elbohóckodok bírom amit bírok mértékkel és majd lesz valami.

Egy-két kérdés lehet baromság, valszeg annak tudható be, hogy nemértek hozzá, vagy csak hülyén fogalmaztam meg. Nem is akartam túl ragozni, bár a válaszok láttán még ennyire semkellett volna futnia.

A felajánlásod pedig köszi, kedves tőled.

2021. nov. 28. 20:23
 8/10 anonim ***** válasza:
2021. nov. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Valaki tenyleg unatkozikxd
2021. nov. 29. 06:53
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Te nem trollkodsz, hanem komolyan edzeni akarsz.

Szabad nézni, ahogyan kinyomod a több száz kilókat?

2021. nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!