Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez miert lehet?

Ez miert lehet?

Figyelt kérdés

sziasztok! ne haragudjatok, ha nem jó kategoriába írtam, de ez tűnik a legésszerűbbnek.

kb 1 hete edzek otthon, szinte mindenre de legtöbbször popsira mert formásítani szeretnék

a lényeg az, hogy pár napja szinte egyáltalán nem érzem pár gyakorlatnál, hogy fájna (tudjátok az a tipikus égő érzés)

ez azt jelenti, hogy túl könnyűek és váltanom/nehezítenem kéne?



2021. dec. 6. 20:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

a “nem fog kitartani max 1 hónapig” és a 7es válaszolónak írom, hogy 9 éve kézilabdázom komoly szinten, szóval a kitartással nem lesz baj nyugi, csak gondoltam kicsit formásítok az edzések mellé

egyébként mint már említettem, nem csak fenékre edzek, de azon szeretnék a legtöbbet alakítani

2021. dec. 7. 14:46
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Csak hogy nulla szakmai tudás hiányában nem fogsz eredményt elérni, úgyhogy felteszem mégegyszer a legfontosabb kérdést: nem gondolkoztál még egy megfizethető online szakmai tanácsadóra? Jobban megérné, mint hónapokig (vagy akár évekig) úgy edzeni és étkezni, hogy annak semmi haszna és eredménye nem lesz.
2021. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
persze, gondolkoztam, csak 17 évesen, suli mellet nincs időm dolgozni, máshonnan meg anyagi támogatásra nem számíthatok úgyhogy ez kilőve, de majd olvasok cikkeket a témában (persze tudom, hogy ez nem ér fel egy profi tanácsadóval)
2021. dec. 7. 15:03
 14/14 anonim ***** válasza:
64%
Akár felérhet, ha tényleges szakirodalmakat olvasol, nempedig Házi Patikát.
2021. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!