Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez miert lehet?

Ez miert lehet?

Figyelt kérdés

sziasztok! ne haragudjatok, ha nem jó kategoriába írtam, de ez tűnik a legésszerűbbnek.

kb 1 hete edzek otthon, szinte mindenre de legtöbbször popsira mert formásítani szeretnék

a lényeg az, hogy pár napja szinte egyáltalán nem érzem pár gyakorlatnál, hogy fájna (tudjátok az a tipikus égő érzés)

ez azt jelenti, hogy túl könnyűek és váltanom/nehezítenem kéne?



2021. dec. 6. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos jó helyre írtad ki a kérdést. Bárcsak ne írtad volna ki sehova, de mindegy, ez van.

A formásítás szót örökre töröld ki a szótáradból, meg úgy amblokk felejtsd el a Nők Lapját és a femina.hu-t.

A "tipikus égő érzés" alatt nem tudom, hogy az "izomlázat" érted vagy a "bedurranást", de szó szoros értelemben véve egyik hiányából sem következik az, hogy az edzésed túl könnyű lenne. Valószínűleg az edzéseddel számtalan probéma van, de nem hiszem, hogy az általad érzékelt jelenség ezek közé tartozna.

Étrendeddel mizu?

Egyébként sajnos te azok közé az emberek közé tartozol, akik ha nem képzik magukat, nem olvasnak el pár tudományos cikket és tanulmányt, vagy nem fogadnak fel egy személyi edzőt, akkor pár hónap múlva abba fogják hagyni az egész otthoni ugri-bugrit, mert semmilyen kézzelfogható eredményt nem fognak elérni.

2021. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

próbálok minden nap 60-70 g fehérjét enni (60 kg vagyok), a fehér lisztet elhagytam, kcalt számolok (mondjuk azt leginkább előzetes étkezési zavar miatt)

azért “ugri-bugrizok” itthon, mert ünnepek előtt nem igazán van plusz pénzem edző teremre, személyi edzőre meg pláne nem

2021. dec. 6. 20:40
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Otthon edzel?
2021. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igen, köszi 2es a linkeket
2021. dec. 6. 20:46
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Meg tudtad nézni rendesen?

Izgultam, nehogy rosszul másoljam be, sajnos már fordult elő

2021. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkoztál még egy megfizethető online szakmai tanácsadóra? Jobban megérné, mint hónapokig (vagy akár évekig) úgy edzeni és étkezni, hogy annak semmi haszna és eredménye nem lesz.
2021. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
1 sokat mondtál a pár hónappal :D
2021. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csk egy megjegyzés, ha főleg popsira edzel az egyenes úton visz az izomegyensúly felborulásához, és fenékről lévén szó a csípő és derék fájdalmakhoz.
2021. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
azért túl nagy csípő és derékfájdalmai nem lesznek, mert otthon guggolgat egy kicsit... sőt ezen a szinten még segít is
2021. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!