Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen cratint ajánlotok?

Milyen cratint ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok jó kreatinokat ajánlani? Eddig sima fehérjeport szedtem viszont most gondolkozok hogy veszek inkább kreatint.(bár nem tudom lehet e együtt szedni őket) Csak nekem ez a kreatin eléggé új még most néztem utána csak pár helyen. Viszont ami nekem fura és ebben kérdém leginkább a segítséget hogy neten láttám 3-4 ezer forintért 500grammosokat. Viszont nekem ez eléggé fura mivel napi 2-3grammot kell szedni. Ezért nekem túlságosan olcsónak tűnik a legtöbb mivel ezekszerint 250napra elég egy 500grammos..És ez furcsa nekem hogy ilyen olcsó. Vagy valaki felvilágositana légyszi?😬

2021. dec. 23. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Írd be az oldal keresőjébe a "creatin" szót és olvasd el a több millió ugyanilyen kérdést. Választ kapsz mindenre, hidd el.
2021. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Elég szomorú, hogy ilyen szarokra keresel rá zöldséges-húsos, gyúrós receptek helyett.
2021. dec. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 kerestem párat de itt nehéz olyanokat találni ahol tényleg normláis válaszok vannak:/


#2 benne van ezek nevében hogy TÁPLÁLÉKKIEGÉSZITŐK. És nézz utána krratinnak hogy miért érdemes szedni rengeteg pozitiv hatása van . Egyaltálán nem szarok ezek..

2021. dec. 23. 22:52
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Hűűű, de okos...

Ha rendben lenne az étrended, nem kellene mit kiegészíteni, nem? :D

Ha szar az edzésterv, és szar a kajád, akkor tök mindegy, zabálsz-e porokat. Ha meg rendben van mindkettő, akkor nincs rá szükséged.

De persze nekem mindegy, hogy mire dobod ki a pénzt az ablakon.

2021. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sima kajábol nem olyan egyszeru bevinni napi 170-200gramm fehérjét:D Anyagilag is rohadt drága ennyi kaja. Táplálékkiegészitők pedig segítenek ebben. És a kreatinnak még mindig más hatásai vannak. Ezért mondom nézz utána ahol szakemberek mondják el a hatásokat nekik talán hiszel.Bár ezek alapján te csak azt gondolod jónak amik szerinted azok:D
2021. dec. 23. 23:11
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Te meg azt hiszed, hogy minél több a fehérje, annál nagyobb kocka lesz a hasadon. :D

Sok fehérje shake után csak a hugyozásod lesz drágább. :D

Van pár év kondis és fogyós múltam, és ahogy nézem, kicsit többet olvastam a dologról. A fehérjetöbblet is energiává alakul, vagyis mintha cukrot ennél. Okoska.

2021. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszem azt nagyon sokáig nem is figyeltem a fehérjére. Viszont egy bizonyos szint után már kell a fehérje a fejlődéshez.

És a fehérjeshake még mindig egy kiegészitő nem tudom hányszor kell még leírnom.

2021. dec. 23. 23:18
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha annyira tapasztald múltad lenne tudnád hogy egy bizonyos szint után kell a sok fehérje.
2021. dec. 23. 23:20
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sima kreatin monohidrátnál kb mindegy honnan veszed mert annyira nincs nagy variáció minőségben mint mondjuk egy edzés előttinél ahol kismillió vegyület közül lehet választani.A kreatin monohidrát kreatin monohidrát lesz itt is meg ott is,nem kell túlgondolni.

Az ár reális,nagyon olcsó a kreatin hasonlóan a koffeinhez,én 1 kilósat vettem 6000 forintért.

Csodát nem kell várni de bizonyítottan van nem elhanyagolható mértékű pozitív hatása,olcsó és nincsenek mellékhatásai ésszerű használat mellett,egy próbát mindenképpen megér.

2021. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#10 Neked se kellene baromságokat posztolni az interneten aztán még is sikerült jó pár rettentő buta kommentel összezavarni a kérdezőt.

SENKI nem mondta hogy kell kreatin ahhoz hogy jól nézzen ki valaki vagy 300 kilóval nyomjon fekve de egy minimálisat segíthet szinte semmilyen hátránnyal.Mit nem tudsz ezen felfogni?

Senki nem mondta hogy meg fogja váltani a világot a kreatin de ez a legefektívebb táplálékkiegészítő ilyen célra ami segíthet még ha nem is sokat.

Azt meg csak hiszed hogy rendben van az étrended,ha lenne halvány fogalmad arról hogy miről beszélsz tudnád,ahhoz hogy folyamatosan maximálisan telített legyen a szervezeted kreatinnal több kiló vörös húst kéne enned minden nap mert csak akkor tudnál elegendő mennyiséget bevinni.Kíváncsi vagyok hogy a te fullos étkezésed kipipálja-e ezt.

2021. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!