Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen cratint ajánlotok?

Milyen cratint ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok jó kreatinokat ajánlani? Eddig sima fehérjeport szedtem viszont most gondolkozok hogy veszek inkább kreatint.(bár nem tudom lehet e együtt szedni őket) Csak nekem ez a kreatin eléggé új még most néztem utána csak pár helyen. Viszont ami nekem fura és ebben kérdém leginkább a segítséget hogy neten láttám 3-4 ezer forintért 500grammosokat. Viszont nekem ez eléggé fura mivel napi 2-3grammot kell szedni. Ezért nekem túlságosan olcsónak tűnik a legtöbb mivel ezekszerint 250napra elég egy 500grammos..És ez furcsa nekem hogy ilyen olcsó. Vagy valaki felvilágositana légyszi?😬

2021. dec. 23. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

Sok itt az okoskatörp azt hiszem, ha nem tudtok építő választ adni akkor ne adjatok, az oldal neve pedig gyakorikérdések persze hogy emberek ilyen kérdéseket tesznek fel :)


Kreatin monohidrátot vegyél, ez a legolcsóbb és a legtöbbet kutatott, vannak más verziói is de némelyik drágább kreatin típus még rosszabbul is szívódik fel és többet is kérnek érte.


Egyébként kreatin az egyik legjobb kiegészítő kb 3500ft-ért veszel kb 5 hónapra elegendőt és akár 15%-os teljesítménynövekedés is elérhető vele,

2021. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#10 Már leírtam hogy egy olyan étrendet tartani ami MINDENT tartamlaz ami kell és hasznos az nagyon drága (persze nem mindenkinek) illetve nehéz is annyit zabálni..Meg sokan nem is akarnak.Ezért használnak kiegészitőket amik KIEGÉSZITÉK a tápanyagokat.És ezek nem csodaszerek hanem kiegészitők..És nem ezektől lesz valaki izmosabb stb ezt nem is állítottam de ezt már leírtam..Szóval hiába szarozod le őket rengeteget tudnak segíteni.
2021. dec. 24. 01:25
 13/17 A kérdező kommentje:
#11 hiába mondana neki bárki bármi érvet akkor sem értené meg hogy ez kiegészitő és nem csodaszer..
2021. dec. 24. 01:27
 14/17 A kérdező kommentje:
#13 köszönöm! Közben jobban utánanéztem tehát mostmár tisztában vagyok a fontosabb dolgokkal ezzel kapcsolatosan
2021. dec. 24. 01:28
 15/17 anonim ***** válasza:
70%

A krratin-monohidrát a legkutarottqb, azt érdemes venni.

3-5g a napi adag. És valóban magyon olcsó. 10ből megveszel egy féléves adagot.

10-15%os teljesítmény növekedésért cserébe megéri.

2021. dec. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14%
Sima monohidrátot ha bírod (ki fog derülni ha nem hidd el :P). Nem tudom honnan veszitek amúgy hogy 3-5 g egy napi adag. Egy adag annyi. Én úgy használtam h reggel megittam 5 grammot, az edzés előttimben is volt 5 gramm, és edzés után is megittam 5 grammot a fehérje turmixal. Sokat ne várj tőle mondjuk, és ez még inkább igaz ha nem tartasz mellé megfelelő étrendet.
2021. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#16 Azt csak akkor érdemes ha elkezded, miután a kreatin raktáraid feltöltődtek teljesen fölös napi 15g.


Konkrétan rá van egyébként írva a csomagolásra a napi adag, de a kutatások is 3-5g napi adaggal voltak nem 15-tel.

2021. dec. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!