Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van bárki, aki végig tudta...

Van bárki, aki végig tudta csinálni a fegyencedzést és tényleg egy kézzel nyomja a sok fekvőtámaszt, egy lábon csinálja a sok guggolást, egy kézzel sok húzódzkodást csinál, stb.?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Az a könyv egy remek kiindulási pont és anno egy király mozgalmat indított el, de ennyi erénye van. Rosszul felépített progressziók, tudománytalanságok, hazugságok, marketingfogások tömkelege az a könyv. Nekem az általad felsorolt gyakorlatokból szabályosan megy több ismétlés, de ha a könyv alapján építettem volna fel, akkor a mai napig nem tudnék egy teljes mozgástartományú tolódzkodást sem megcsinálni. Ha a saját testúlyos edzés érdekel, akkor Gödrösi Ádám "Street workout mindenkinek" című könyvét ajánlom vagy egy jó edzőt.
2022. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem értelmes ember nem edz így.


Egykezes fekvő: senki nem tudja szabályosan megcsinálni, túlódzkodás jobb.

Egylábas guggolás: edzés nélkül is megy a többségnek, legfeljebb mobilitás hiány van, kb. olyan mintha saját testsúlyoddal guggolnál. Nehéz fejlődni vele, esetleg plusz súllyal.

Egykezes húzódzkodás: ebben nem vagyok jó, amikor próbáltam meg tudtam csinálni szabályosan de az én erőszintemen rohadtul terheli az ízületeimet és nem is cél. Elég kevés ember lehet aki edzés szinten csinálja. Akkor már inkább sima húzódzkodás plusz súllyal.

2022. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Neten volt anno egy egész komoly közössége ennek, rengetegen vezettek blogot és igen sokaknak ment az egykezes fekvő, egylábas guggolás, egykezes húzódzkodás. Nem lehetetlen de krva nagy türelem kell ezekhez. Akár évek is.

Egykezes fekvőt meg tényleg nem lehet szabályosan csinálni és azt is megkérdőjelezem hogy a könyvben leírt egykezes kézenállásban végzett fekvőtámasz megcsinálható.

2022. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És hány ment belőlük maximum? Ment bárkinek a fegyencedzésben leírt 100 egykezes fekvő (vagy ha az tényleg lehetetlen, akkor az előtte leírt lépés, a 2x20 egyik kézzel labdát rézsúzosan, majd vízszintesre tartott fekvőtámasz), a 2x50 egylábas guggolás és a 2x6 egykezes húzódzkodás (mindegyik gyakorlat mindkét oldal)? Van bárki, aki hetente ezeket megcsinálja?
2022. jan. 18. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami elszánt saját súllyal edző biztos megcsinálja. Magyar nyelvű felületen ilyeneket nem láttam.
2022. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!