Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetséges ez? Ennyire...

Hogyan lehetséges ez? Ennyire jó lenne a genetikám vagy ez nem egyedi eset?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztus elején szétmentem a barátnőmmel és elkezdtem újra edzeni 4 év kihagyás után. 68kiló voltam amikor elkezdtem újra és most 90.5 kg. Rendesen eszek, napi 3g ch X testtömeg és 2g fehérje X testtömeg megy átlagban. Olyan 10-12% lehet a tzs%-om és vizes se vagyok. Heti 4 edzés megy. 183 centi magas vagyok és 21 éves.

2022. jan. 18. 15:04
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egészen kínos és szánalmas, de igen, erre valóban nincs külön kategória.

Amúgy biztos, hogy 21 éves vagy, paraszt Schwarzenegger? Nem 11-et akartál írni?

2022. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Aha, nem vagyok semminek se az elrontója. Arnold amúgy a faterom nagybátyjának az öccsének a testvérének a keresztapja és lehet azért örököltem ilyen legendás genetikát.
2022. jan. 18. 15:47
 13/53 anonim ***** válasza:
78%
Na mondjuk ahhoz képest jó szar vagy.
2022. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
28%
Ennyi idiótát itt xd
2022. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező! Azért poénkodnak a válaszolók, mert már nagyon unalmasak ezek a "Jani vagyok, izomkolosszus" kérdések. Nem mellesleg eléggé kamuszagú. Tavaly aug. elején voltál 68 kg, most 90 és fél, tehát szűk fél év alatt, te több mint 20 kg izmot felszedtél. Ezt koxolás mellett talán még elhinné az ember, de pusztán kajálással ezt elérni, eléggé hihetetlen. Szerintem csak túl élénken műödik a fantáziád.😄
2022. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg nem májerkodásból írtam ki nem az a célom, hogy ismeretlen embereknek vagánykodjak. Régen edzettem és abbahagytam de írtam is. Rászoktam a cigire. Züllöttem. 4 hónapja abbahagytam ezt a káros életmódot és változtattam. Lehet az izommemória miatt fejlődtem ilyen gyorsan és innentől lelassul a fejlődésem. Nyilván jött rám pár kg zsír is nem csak száraz izomtömeget építettem. Köszi ez volt az első értelmes válasz.
2022. jan. 18. 16:29
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
Igaz vagy sem, de aládszaglásznék, edzés után.Józsi bácsi 64F
2022. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
79%

"Régen edzettem és abbahagytam de írtam is. Rászoktam a cigire. Züllöttem. 4 hónapja abbahagytam ezt a káros életmódot és változtattam. Lehet az izommemória miatt fejlődtem ilyen gyorsan."

Izommemória? Régen profi kártyás versenyző voltál és erre emlékszik az izommemóriád, vagy mire gondolsz? Az, hogy anno gyurmázgattál pár hónapot a szakmunkás képző mellett, és mell-bicepszeztél a rozsdás gépeken, az nem sokat jelent, te genetikai legenda.

2022. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
23%

Eza józsi bácsi 64/f is ritka unalmas már amugy

Hová lett innét a régi közösség?

2022. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
Most van anyaszomorító ducibuci, meg Elemér/Józsi. Ez nem elég?
2022. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!