Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetséges ez? Ennyire...

Hogyan lehetséges ez? Ennyire jó lenne a genetikám vagy ez nem egyedi eset?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztus elején szétmentem a barátnőmmel és elkezdtem újra edzeni 4 év kihagyás után. 68kiló voltam amikor elkezdtem újra és most 90.5 kg. Rendesen eszek, napi 3g ch X testtömeg és 2g fehérje X testtömeg megy átlagban. Olyan 10-12% lehet a tzs%-om és vizes se vagyok. Heti 4 edzés megy. 183 centi magas vagyok és 21 éves.

2022. jan. 18. 15:04
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
Gondolsz amit akarsz én nem b*szom szét magam szemét gyógyszerekkel, ha beteg vagyok még az antibiotikumot meg egyebeket se szedem be, nemhogy olyat ami később a káromra lehet. Annyi pénzem sincsen rá amennyibe kerülne + van ezer dolog az életemben az edzésen kívül...
2022. jan. 18. 22:44
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ha bőven jött zsír, akkor reális ez. A törzsed elég zsíros, a testzsírod meg nem 12%. A nagyja amit felszedtél az zsír. A pattanásról meg annyit hogy valakinek 60 évesen is annyi van mint egy tininek.

5 hónap alatt nem nagy dolog felmenni 90 kilóra 68 kilóról, masszív kalóriatöblettel megoldható az a havi kb. 5 kiló hízás. Látszik is, hogy sok még a zsír és kevés az izom, mert a kar elég vékony a törzsedhez képest.

2022. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Végre egy értékelhető. Pont a karom adatait leírtam és külön küldtem arról a részről egy képet. Elég hosszú végtagjaim vannak ezáltal tűnik vékonyak szerintem. De igazad lehet. Ilyen ez a tömegelés.
2022. jan. 18. 22:59
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!